Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Honkballer Miami Marlins stopt vanwege besmettingen

Honkballer Miami Marlins stopt vanwege besmettingen

MIAMI (ANP) - Honkballer Isan Diaz van Miami Marlins heeft besloten om dit seizoen niet meer in actie te komen. De 24-jarige honkballer uit Puerto Rico vindt het risico te groot. Afgelopen week bleken maar liefst achttien van zijn teamgenoten en twee leden van de staf besmet te zijn met het coronavirus.

"Het was een zware week, waarin zoveel van mijn teamgenoten het virus bleken te hebben", schrijft Diaz op Instagram. "Het virus verspreidt zich zo snel. Na lang wikken en wegen heb ik de moeilijke beslissing gemaakt om de rest van het seizoen 2020 over te slaan." De Puerto Ricaan was net begonnen aan zijn tweede seizoen in de Major League.

Het Amerikaanse honkbalseizoen ging vorige week van start, maar het schema is nu al overhoop gegooid door besmettingen bij de Marlins, Philadelphia Phillies (drie stafleden) en St. Louis Cardinals (drie spelers en meerdere stafleden). De Cardinals zouden zaterdag tegen Milwaukee Brewers spelen, maar dat duel werd uitgesteld. Het is de bedoeling dat Miami Marlins en Philadelphia Phillies, de club van Oranje-international Didi Gregorius, begin volgende week weer gaan honkballen.

Meer uit Sport

Norris gaat 'met zelfvertrouwen' voor tweede titel Formule 1

LONDEN (ANP/RTR) - Lando Norris heeft absoluut als doel zijn wereldtitel in de Formule 1 in 2026 te prolongeren. Dat zei de Brit van McLaren in aanloop naar het nieuwe seizoen. Als hij erin slaagt twee jaar op rij wereldkampioen te worden, is hij de tweede Brit na Lewis Hamilton die dat presteert. "Een titel winnen geeft je zeker veel meer zelfvertrouwen. Dat is een feit", aldus Norris, die bekende dat zelfvertrouwen nooit zijn sterkste punt is geweest.

7 uur geleden
Baanwielrenner Hoogland slaat EK opnieuw over

APELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Jeffrey Hoogland slaat de Europese kampioenschappen voor het tweede jaar op rij over. De 32-jarige elfvoudig wereldkampioen volgt opnieuw een eigen schema, met de WK van oktober in Shanghai als belangrijkste doel.

9 uur geleden
McLaren slaat eerste besloten testdag Formule 1 in Barcelona over

WOKING (ANP) - McLaren slaat de eerste van de vijf besloten Formule 1-testdagen volgende week in Barcelona over. Dat zegt teambaas Andrea Stella op de website van de Formule 1. "We willen onszelf zoveel mogelijk tijd geven voor de ontwikkeling; we hoeven niet per se als eerste de baan op."

10 uur geleden
Tweevoudig winnaar Sinner soepel naar derde ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner is soepel doorgedrongen tot de derde ronde van de Australian Open. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Melbourne zette in de tweede ronde de Australiër James Duckworth opzij: 6-1 6-4 6-2.

11 uur geleden
Australische wielrenner Vine grijpt macht in Tour Down Under

URAIDLA (ANP) - De Australische wielrenner Jay Vine (UAE Team Emirates) heeft de tweede etappe van de Tour Down Under gewonnen en tevens de leiding in het algemeen klassement in handen genomen.

13 uur geleden
Golfer McIlroy gelooft niet in verzoening PGA Tour en LIV Golf

DUBAI (ANP) - Golfer Rory McIlroy gelooft niet in een verzoening tussen de Amerikaanse tour PGA en de door Saudi-Arabië gefinancierde LIV Golf League. Daarvoor is de verdeeldheid te groot, zei de nummer 2 van de wereld voorafgaand aan de Dubai Desert Classic.

1 dag geleden
Janko Franjic derde remmer Nederlandse viermansbob op Spelen

ARNHEM (ANP) - Janko Franjic is derde remmer in de viermansbob van stuurman Dave Wesselink bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. NOC*NSF en de Bob en Slee Bond Nederland (BSBN) maakten woensdag tijdens een presentatie op Papendal bekend dat de remmer samen met zijn broer Jelen Franjic en Timme Koster achter Wesselink in de viermansbob zit.

1 dag geleden