Honkballer Jansen (37) wil nog vier jaar door in MLB
LOS ANGELES (ANP/RTR) - Werper Kenley Jansen wil nog vier jaar spelen in de Amerikaanse honkbalcompetitie MLB. De Oranje-international, die dinsdag 38 wordt, sloot zondag in dienst van Los Angeles Angels zijn zestiende seizoen in de MLB af.
"Nog vier jaar. Absoluut, dat is het doel", zei Jansen tegen de pers na de nederlaag tegen Houston Astros (2-6). "Ik ben morgenochtend om 05.00 uur in de sportschool als voorbereiding op het nieuwe seizoen."
De closer tekende in februari een eenjarig contract bij de Angels van 10 miljoen dollar (toen 9,6 miljoen euro). Een langer verblijf bij de club spreekt de werper uit Curaçao aan, maar als 'free agent' is een vertrek ook mogelijk. "Je weet nooit waar je straks zit."
Jansen maakte vanaf 2010 naam bij Los Angeles Dodgers. Hij speelde daar twaalf seizoenen voordat hij uitkwam voor Atlanta Braves en Boston Red Sox. De kans is aanwezig dat Jansen volgend jaar met het Nederlands team meedoet aan de World Baseball Classic, het WK honkbal.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Tennisser Ben Shelton heeft voor de eerste keer de finale van een grandslamtoernooi bereikt. De 23-jarige Amerikaan versloeg in de halve eindstrijd van de US Open in New York zijn landgenoot Frances Tiafoe in vier sets. Het werd: 4-6 6-3 6-3 7-5.
5 uur geledenNEW YORK (ANP) - Alexander Zverev heeft zich in de nacht van vrijdag op zaterdag op de US Open voor zijn derde grandslamfinale op rij geplaatst. De Duitse nummer één van de plaatsingslijst was in drie sets te sterk voor de Russische nummer 50 van de wereld, Karen Chatsjanov: 6-3 7-6 (7) 7-6 (6). In de finale treft Zverev de winnaar van een Amerikaans onderonsje tussen Frances Tiafoe en Ben Shelton, dat later in de nacht van vrijdag op zaterdag begint.
9 uur geledenPEÑAS BLANCAS (ANP) - Wielrenner Eddie Dunbar heeft de negentiende etappe van de Vuelta gewonnen. De Ier van Pinarello Q36.5 was de beste uit een kopgroep in de rit met aankomst bergop. De Colombiaanse bergtruidrager Santiago Buitrago werd tweede, voor de Brit Thomas Gloag.
17 uur geledenMADRID (ANP) - Formule 1-coureur Max Verstappen (28) heeft bij de eerste vrije training in Madrid de vijfde tijd (1.34,703) neergezet. De viervoudig wereldkampioen reed in zijn Red Bull voor het eerst op het stratencircuit met 22 bochten in de Spaanse hoofdstad.
20 uur geledenMADRID (ANP) - Een crash van de Thaise coureur Tasanapol Inthraphuvasak tijdens de eerste vrije training van de Formule 2 in Madrid op vrijdag heeft de discussie gevoed of het nieuwe circuit in Madrid niet te gevaarlijk is. De wagen raakte in bocht 19 de vangrail en vatte vlam. De coureur kon op tijd de auto verlaten.
22 uur geledenUTRECHT (ANP) - Beachvolleyballer Stefan Boermans vormt voortaan weer een team met Yorick de Groot. Dat meldt de Nederlandse volleybalbond Nevobo.
22 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Aryna Sabalenka (28) voelde zich voor het bereiken van de finale van de US Open naar eigen zeggen wanhopig. De Belarussische gaat in New York op voor de vierde finale op rij, nadat ze in de nacht van donderdag op vrijdag in de halve finale afrekende met de Amerikaanse Jessica Pegula.
1 dag geleden