Honkballer Gregorius slaat grandslam-homerun
MIAMI (ANP) - Honkballer Mariekson 'Didi' Gregorius heeft zijn Amerikaanse club Philadelphia Phillies met een grandslam-homerun naar een overwinning op Miami Marlins geleid. De 30-jarige Amsterdammer sloeg al in de eerste inning de bal over het hek de lege tribunes in, met alle honken bezet. Gregorius zette de Phillies zo op een voorsprong van 4-0.
De ploeg uit Philadelphia gaf die voorsprong niet meer uit handen. In de achtste inning, bij een stand van 7-5, scoorden de Phillies vijf punten. Gregorius was een van de spelers die de thuisplaat bereikte. De Phillies zegevierden in het lege Marlins Park zo met 12-6.
Het seizoen in de Major League begon als gevolg van de coronacrisis enkele maanden later dan de bedoeling was en is daarom ingekort van 162 naar 60 wedstrijden per team. Over twee weken gaan de play-offs van start. Gregorius koerst met Philadelphia Phillies af op deelname aan die play-offs. De Oranje-international, bezig aan zijn eerste seizoen bij de Phillies na enkele jaren bij New York Yankees, sloeg in Miami zijn zevende homerun van dit seizoen.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Remco Evenepoel is trots op zijn tweede plek in de Tour de France achter Tadej Pogačar, die met zijn vijfde eindzege gedeeld recordhouder is geworden in de Tour. Dat zei de Belg zondagavond op de persconferentie na de slotetappe in Parijs.
33 minuten geledenPARIJS (ANP) - Tadej Pogačar wil zichzelf niet de druk van het schrijven van geschiedenis opleggen. Dat maakte de Sloveen zondagavond duidelijk tijdens de persconferentie na zijn vijfde eindzege in de Tour de France, waarmee hij gedeeld recordhouder is geworden in de belangrijkste wielerwedstrijd ter wereld.
35 minuten geledenESTORIL (ANP/BELGA) - Luca Van Assche heeft het tennistoernooi van Estoril gewonnen. De 22-jarige Fransman rekende in de finale af met de 21-jarige Belg Alexander Blockx. Het werd 6-4 4-6 7-5.
43 minuten geledenPARIJS (ANP) - Mathieu van der Poel dacht al een jaar aan winnen in de Tour de France op de Champs-Élysées. Dat zei de Nederlander na zijn zege in de slotetappe van de Tour in het flashinterview.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - De Mexicaan Isaac Del Toro heeft het jongerenklassement van de Tour de France gewonnen. De 22-jarige renner van UAE Team Emirates zette zaterdag in de koninginnenrit al een grote stap naar de eindwinst van de witte trui door bijna 2 minuten te pakken op de 19-jarige Fransman Paul Seixas. Zondag kwam zijn trui ondanks een lekke band niet meer in gevaar, omdat halverwege de etappe de tijdsverschillen werden opgenomen. Lenny Martinez (Frankrijk) is derde geworden in het jongerenklassement.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Tadej Pogačar (27) heeft zondag voor de derde keer op rij en voor de vijfde keer in zijn carrière de Tour de France gewonnen. Daarmee is de Sloveen gedeeld recordhouder geworden in de grootste wielerwedstrijd ter wereld met Jacques Anquetil, Eddy Merckx, Bernard Hinault en Miguel Induráin.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Mathieu van der Poel heeft op de Champs-Élysées in Parijs de slotetappe van de Tour de France gewonnen. Na een zenuwslopende finale, waarin hij met Tourwinnaar Tadej Pogačar ontsnapt was, wist hij zijn ploeggenoot Jasper Philipsen, die de sprint van de achtervolgende groep won, nipt voor te blijven. Groenetruidrager Mads Pedersen werd derde. Olav Kooij werd vijfde, Rick Pluimers zevende.
3 uur geleden