Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Honkballer Gregorius slaat grandslam-homerun

Honkballer Gregorius slaat grandslam-homerun

MIAMI (ANP) - Honkballer Mariekson 'Didi' Gregorius heeft zijn Amerikaanse club Philadelphia Phillies met een grandslam-homerun naar een overwinning op Miami Marlins geleid. De 30-jarige Amsterdammer sloeg al in de eerste inning de bal over het hek de lege tribunes in, met alle honken bezet. Gregorius zette de Phillies zo op een voorsprong van 4-0.

De ploeg uit Philadelphia gaf die voorsprong niet meer uit handen. In de achtste inning, bij een stand van 7-5, scoorden de Phillies vijf punten. Gregorius was een van de spelers die de thuisplaat bereikte. De Phillies zegevierden in het lege Marlins Park zo met 12-6.

Het seizoen in de Major League begon als gevolg van de coronacrisis enkele maanden later dan de bedoeling was en is daarom ingekort van 162 naar 60 wedstrijden per team. Over twee weken gaan de play-offs van start. Gregorius koerst met Philadelphia Phillies af op deelname aan die play-offs. De Oranje-international, bezig aan zijn eerste seizoen bij de Phillies na enkele jaren bij New York Yankees, sloeg in Miami zijn zevende homerun van dit seizoen.

Meer uit Sport

Coureur Martín na afmelding in Maleisië somber over MotoGP-titel

SEPANG (ANP) - MotoGP-coureur Jorge Martín vreest dat zijn kansen op een tweede wereldtitel zijn verkeken. De 28-jarige Spanjaard probeerde met een gebroken pols mee te doen aan de Grote Prijs van Maleisië, maar trok zich voor de kwalificatie terug omdat hij te veel pijn had. Kampioenschapsleider Marc Márquez werd vervolgens tweede in de sprintrace, achter Pedro ⁠Acosta, waarmee hij zijn voorsprong op Martín in het klassement vergrootte van 10 naar 19 punten.

46 minuten geleden
Gridstraf van één plek voor Verstappen en Lawson na aanvaring

MEXICO-STAD (ANP) - Max Verstappen en Liam Lawson hebben allebei een gridstraf van één positie gekregen voor de Grote Prijs van Mexico-Stad na hun aanvaring in de tweede vrije training van vrijdag. De Nieuw-Zeelandse Formule 1-coureur van Racing Bulls wilde niet wijken voor de Nederlander, die boos reageerde en pareerde door in een volgende bocht de auto van Lawson af te snijden. De Red Bull raakte bij die agressieve actie wel een stuk van zijn bodemplaat kwijt.

3 uur geleden
Verstappen rijdt met schade vijfde tijd in tweede training Mexico

N i e u w bericht, meer informatie over training na 4e alinea

12 uur geleden
Zonder De Boo is schaatser Talsma de snelste op tweede 500 meter

HEERENVEEN (ANP) - Johan Talsma heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker de tweede 500 meter op zijn naam geschreven. De 21-jarige schaatser van Reggeborgh was met een tijd van 34,74 op de tweede 500 meter de beste.

14 uur geleden
Schaatsster Beune wint 1500 meter op kwalificatietoernooi

HEERENVEEN (ANP) - Joy Beune heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker de 1500 meter op haar naam geschreven. De 26-jarige wereldkampioene op de 1500 meter van Team X2O Badkamers was met 1.53,75 sneller dan Marijke Groenewoud (1.54,88) en Gioya Lancee (1.55,08).

15 uur geleden
Leclerc sneller dan Antonelli in eerste vrije training Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Charles Leclerc heeft de snelste ronde gereden tijdens de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Mexico-Stad. De Monegask was op het hooggelegen Autódromo Hermanos Rodríguez in zijn Ferrari ruim sneller dan Kimi Antonelli. De kampioenschapsleider in de Formule 1 noteerde in zijn Mercedes de tweede tijd, maar gaf wel 0,659 seconde toe op Leclerc.

16 uur geleden
De Boo op kwalificatietoernooi snelste op eerste 500 meter

HEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker (WCKT) in Heerenveen de eerste 500 meter gewonnen. De 22-jarige wereldkampioen op de 500 meter was de snelste in 34,20. Achter De Boo reden Stefan Westenbroek (34,75) en Sebas Diniz (34,85) naar de tweede en derde tijd.

16 uur geleden