Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Honkballer Gregorius slaat grandslam-homerun

Honkballer Gregorius slaat grandslam-homerun

MIAMI (ANP) - Honkballer Mariekson 'Didi' Gregorius heeft zijn Amerikaanse club Philadelphia Phillies met een grandslam-homerun naar een overwinning op Miami Marlins geleid. De 30-jarige Amsterdammer sloeg al in de eerste inning de bal over het hek de lege tribunes in, met alle honken bezet. Gregorius zette de Phillies zo op een voorsprong van 4-0.

De ploeg uit Philadelphia gaf die voorsprong niet meer uit handen. In de achtste inning, bij een stand van 7-5, scoorden de Phillies vijf punten. Gregorius was een van de spelers die de thuisplaat bereikte. De Phillies zegevierden in het lege Marlins Park zo met 12-6.

Het seizoen in de Major League begon als gevolg van de coronacrisis enkele maanden later dan de bedoeling was en is daarom ingekort van 162 naar 60 wedstrijden per team. Over twee weken gaan de play-offs van start. Gregorius koerst met Philadelphia Phillies af op deelname aan die play-offs. De Oranje-international, bezig aan zijn eerste seizoen bij de Phillies na enkele jaren bij New York Yankees, sloeg in Miami zijn zevende homerun van dit seizoen.

Meer uit Sport

Griekspoor niet op tijd fit voor tennistoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tallon Griekspoor komt niet in actie op het tennistoernooi van Rosmalen. Dat maakte de organisatie van het Libéma Open vrijdag bekend. De nummer 1 van Nederland is nog niet hersteld van de blessure die hij opliep tijdens Roland Garros. Het evenement op de grasbanen van het Autotron begint zaterdag.

1 uur geleden
Schaatser Snellink twee jaar langer bij Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Beau Snellink heeft zijn contract bij Team Essent met twee seizoenen verlengd. De 24-jarige Nederlands allroundkampioen ligt nu tot medio 2028 vast bij het team van Jac Orie.

2 uur geleden
Basketballers Pacers winnen eerste duel finale in laatste seconde

OKLAHOMA CITY (ANP/RTR) - De basketballers van Indiana Pacers hebben na een ongekende inhaalslag de eerste wedstrijd in de finale van de NBA gewonnen. Het team uit Indianapolis won de uitwedstrijd bij Oklahoma City Thunder met 111-110. Tyrese Haliburton zette de Pacers in de laatste seconde van het duel voor het eerst op voorsprong.

3 uur geleden
Tennisster Sabalenka voor het eerst naar finale van Roland Garros

PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De nummer 1 van de wereld uit Belarus klopte de Poolse Iga Swiatek in de halve eindstrijd op het gravel van Parijs: 7-6 (1) 4-6 6-0.

19 uur geleden
Van der Poel na polsbreukje fit genoeg om te starten in Dauphiné

BRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel is fit genoeg om zondag te starten in het Critérium du Dauphiné. De voormalig wereldkampioen is voldoende hersteld van de breuk in een botje van een pols die hij eind vorige maand opliep tijdens de wereldbeker mountainbike in Nove Mesto. Dat heeft zijn ploeg Alpecin-Deceuninck bekendgemaakt.

22 uur geleden
Volleybalster Daalderop maakt toptransfer naar Imoco Conegliano

CONEGLIANO (ANP) - Volleybalster Nika Daalderop maakt een toptransfer naar de Italiaanse kampioen Imoco Conegliano. De 26-jarige aanvoerster van Oranje verruilt Numia Vero Volley Milano voor de meest recente winnaar van de Champions League. Eerder speelde voormalig international Robin de Kruijf voor de club, van 2016 tot 2024.

23 uur geleden
Moto2-coureur Veijer mist ook GP van Aragón door polsblessure

ALCANIZ (ANP) - Moto2-coureur Collin Veijer mist ook de Grote Prijs van Aragón komend weekend. De 20-jarige Staphorster is nog niet hersteld van de polsblessure die hij vorige maand opliep, waardoor hij al de Grote Prijs van Groot-Brittannië miste. Dat meldt zijn team Red Bull KTM Ajo.

1 dag geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!