Honkballer Bogaerts slaat zesde grandslam-homerun in MLB
MINNEAPOLIS (ANP) - Honkballer Xander Bogaerts heeft Boston Red Sox in de Major League met een zogeheten grandslam-homerun aan een overwinning op Minnesota Twins geholpen. De 29-jarige Arubaan, international van Oranje, sloeg de bal in de derde inning over de hekken met alle honken bezet. Bogaerts haalde daarmee vier punten binnen voor de Red Sox. Het betekende voor hem de zesde grandslam-homerun in zijn carrière.
In de zesde inning zorgde Bogaerts er met een tweehonkslag voor dat nog een ploeggenoot kon scoren. De ploeg uit Boston gaf in Minneapolis een voorsprong van 6-2 nog wel bijna uit handen. In de laatste inning, bij een stand van 6-5 en met twee spelers van de Twins op de honken en één man uit, bewees Bogaerts opnieuw zijn waarde. De korte stop van de Red Sox leidde een zogeheten dubbelspel in, waarmee zijn ploeg zich verzekerde van de winst.
Bogaerts won in 2013 en 2018 met Boston Red Sox de World Series, de finale van de Amerikaanse honkbalcompetitie. De ploeg van coach Alex Cora maakt nu een tegenvallend seizoen door en heeft vrijwel geen kans meer om de play-offs te bereiken.
Meer uit Sport
KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal keert na de uitschakeling tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal woensdagavond rond 22.50 uur al terug op Schiphol. Dat meldt voetbalbond KNVB. Aanvankelijk zou de selectie van de vertrekkende bondscoach Ronald Koeman donderdag om 01.30 uur landen.
3 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."
7 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman stopt als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal. Dat heeft hij op Instagram gemeld. De wedstrijd tegen Marokko op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada was zijn laatste. De 63-jarige Koeman was bondscoach in 64 interlands.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Serena Williams is bij haar rentree op Wimbledon in de eerste ronde uitgeschakeld. De Australische Maya Joint, nummer 87 van de wereld, was in drie sets te sterk voor de Amerikaanse 23-voudig grandslamwinnares: 6-3 6-7 (6) 6-3.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er voor het tweede jaar op rij niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken van Wimbledon. De 29-jarige Haarlemmer verloor in vier sets van de Australiër James Duckworth: 4-6 6-4 5-7 4-6.
10 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James heeft basketbalclub Los Angeles Lakers laten weten dat hij zijn carrière bij een andere basketbalclub in de Amerikaanse competitie NBA voortzet. Dat heeft Rich Paul, de baas van James' management Klutch Sports aan ESPN laten weten. LA Lakers heeft het vertrek van de 41-jarige vedette bevestigd.
12 uur geleden