Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Honkballer Albies met Atlanta Braves naar World Series

Honkballer Albies met Atlanta Braves naar World Series

ATLANTA (ANP) - Honkballer Ozzie Albies heeft met Atlanta Braves de World Series bereikt, de finale van de Amerikaanse Major League Baseball. De Braves versloegen in de play-offs titelverdediger Los Angeles Dodgers. Het zesde onderlinge duel eindigde zaterdag (plaatselijke tijd) in 4-2 voor de ploeg uit Atlanta en dat was ook de eindstand in de best-of-sevenserie.

De Braves staan voor de zesde keer in de clubgeschiedenis in de World Series. De voorlaatste keer was meer dan twintig jaar geleden, in 1999. De club won de World Series in 1995. Tegenstander in de komende finale van de MLB is Houston Astros. Wedstrijd één is dinsdag in Houston.

De 24-jarige Albies, afkomstig van Curaçao, zorgde zaterdagavond (plaatselijke tijd) in het zesde treffen met de Dodgers in de eerste inning voor het eerste punt van de Braves. Hij kon over de thuisplaat lopen na een een rake klap van slagman Austin Riley. In de vierde inning kwamen de Dodgers langszij (1-1), maar de thuisploeg sloeg in de eigen slagbeurt van die inning hard terug met een homerun van Eddie Rosario. Hij nam Travis d'Arnaud en Ehire Adrianza mee over de thuisplaat: 4-1. In de zevende inning wisten de bezoekers uit Los Angeles nog een punt te maken: 4-2.

Sprakeloos

"Ik ben eerlijk gezegd sprakeloos", zei matchwinner Rosario, die minder dan drie maanden in dienst is bij de Braves. "Ik heb alles gegeven voor het team en ben enorm trots op mezelf én het team dat we de World Series hebben gehaald."

Manager Brian Snitker was bijzonder ingenomen met de prestatie van zijn team. "Ik kan deze groep niet genoeg prijzen. We zijn er dit seizoen voor gegaan en hebben volgehouden en dat was zeker niet eenvoudig. Ik ben trots op iedere speler van het team."

Meer uit Sport

Olympische vlam bereikt Bologna maand voor Spelen

BOLOGNA (ANP/RTR) - De olympische vlam is een maand voor het begin van de Winterspelen in Milaan aangekomen in Bologna. De fakkeltocht begon een maand geleden vanuit Rome aan zijn reis en heeft de eilanden Sardinië en Sicilië aangedaan, net als de steden Napels en Bari, als onderdeel van een tocht van 12.000 kilometer die op 6 februari eindigt in het San Siro-stadion in Milaan.

7 uur geleden
Klassementsleider Van den Brink wint derde etappe Dakar Rally

AL-ULA (ANP) - Klassementsleider Mitchel van den Brink heeft de derde etappe in de Dakar Rally in de categorie Truck op zijn naam geschreven. De Nederlandse chauffeur, die wordt bijgestaan door navigator Bart van Heun en mecanicien Jarno van de Pol, was in Saudi-Arabië de snelste over 666 kilometer van Yanbu naar Al-Ula. Van den Brink heeft zijn voorsprong in het algemeen klassement uitgebreid van ruim drie minuten naar ruim acht minuten op de nummer 2.

12 uur geleden
Australian Open keert in 2026 recordbedrag aan prijzengeld uit

MELBOURNE (ANP/DPA) - De Australian Open keert een recordbedrag aan prijzengeld uit voor de editie van 2026. In totaal is er 74,9 miljoen Amerikaanse dollar te verdelen, zo'n 64 miljoen euro. Dat is een toename van 16 procent in vergelijking met vorig jaar, meldt de organisatie.

16 uur geleden
Tennisster Williams verliest in voorbereiding op Australian Open

AUCKLAND (ANP) - Tennisster Venus Williams is uitgeschakeld in de eerste ronde van het tennistoernooi van Auckland. De 45-jarige Amerikaanse verloor in drie sets van de Poolse Magda Linette: 4-6 6-4 2-6.

20 uur geleden
Tennisser Djokovic onvoldoende fit voor toernooi in Adelaide

ADELAIDE (ANP) - Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het tennistoernooi van Adelaide. De winnaar van 24 grandslamtoernooien is nog onvoldoende fit. "Jammer genoeg ben ik er fysiek niet klaar voor", meldt hij op X.

1 dag geleden
Verdediger Gvardiol van City heeft gebroken scheenbeen

MANCHESTER (ANP) - Verdediger Josko Gvardiol van Manchester City heeft zijn rechterscheenbeen gebroken. De Kroaat wordt volgens zijn club snel geopereerd. Het is nog onduidelijk hoelang hij moet revalideren.

1 dag geleden
Darter Van Veen staat voor debuut in Premier League

LONDEN (ANP) - Gian van Veen debuteert volgende maand in de Premier League. De verliezend WK-finalist is zoals verwacht door de bond PDC opgenomen in een select gezelschap van acht darters.

1 dag geleden