Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hongkong blijft hotspot ondanks onrusten

Hongkong blijft hotspot ondanks onrusten

HONGKONG (ANP/BLOOMBERG) - Hongkong lijkt ondanks de aanhoudende protesten zijn status als toeristische trekpleister te behouden. De Aziatische stad zal dit jaar naar verwachting wederom afsluiten als populairste plaats voor internationale bezoekers, zo meldt marktonderzoeker Euromonitor vooruitlopend op publicatie van zijn jaarlijkse top 100.

In de lijst wordt gekeken naar bezoekers die langer dan 24 uur, maar korter dan een jaar, op de plaats van bestemming verblijven. Het gaat in totaal om 400 steden wereldwijd die langs de meetlat worden gelegd.

De ranglijst wordt gedomineerd door steden in Aziƫ. Naast nummer 1 Hongkong staan nog eens 39 steden in Aziƫ in de top 100, waarvan 4 in de top 5. De nummer twee positie lijkt weggelegd voor Bangkok, gevolgd door Macau en Singapore. Londen is naar verwachting de nummer vijf. Daarmee zakt de Britse hoofdstad twee plaatsen ten opzicht van vorig jaar. Dat komt vermoedelijk door brexitonzekerheden.

Meer uit Financieel

Weinig beweging op Damrak op laatste handelsdag november

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak liet vrijdag weinig beweging zien. Beleggers deden het rustig aan op de laatste handelsdag van november. Wall Street bleef donderdag dicht door de viering van Thanksgiving en is op Black Friday slechts een halve dag geopend. De New Yorkse beurzen sluiten op deze voor retailers belangrijke koopjesdag om 19.00 uur Nederlandse tijd.

1 uur geleden
600 FNV'ers tekenen petitie tegen hervormingen Asscher en Heerts

AMSTERDAM (ANP) - Ruim zeshonderd leden van vakbond FNV hebben een petitie ondertekend tegen de hervormingen die tijdelijk toezichthouders Lodewijk Asscher en Ton Heerts voorstellen. Dat maakte de organisatie FNV Democratisch vlak voor het begin van een nieuwe rechtszaak over de crisis binnen FNV bekend.

1 uur geleden
Frans lagerhuis stemt voor nationalisatie ArcelorMittal-delen

PARIJS (ANP/AFP) - Het lagerhuis in Frankrijk heeft ingestemd met het voorstel om activiteiten van staalconcern ArcelorMittal in het land te nationaliseren. De grootste staalfabrikant van Frankrijk voelt de crisis in de Europese metaalsector hard en heeft kostenbesparingen en reorganisaties aangekondigd.

1 uur geleden
Kleine daling verkoopprijzen Nederlandse industrie

DEN HAAG (ANP) - De prijzen die Nederlandse industriebedrijven vragen voor hun goederen zijn in oktober licht gedaald, na een stijging in september. Gemiddeld waren de afzetprijzen 0,1 procent lager dan in dezelfde maand vorig jaar, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). In september stegen de prijzen met 0,6 procent.

3 uur geleden
Aantal ontvangers bijstandsuitkering opnieuw gestegen

DEN HAAG (ANP) - Het aantal mensen met een algemene bijstandsuitkering is in het derde kwartaal opnieuw gestegen. Vooral de groep jongeren in de bijstand groeide, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

3 uur geleden
Nexperia roept Chinese tak openlijk op toelevering te herstellen

NIJMEGEN (ANP) - Nexperia heeft donderdag een open brief gepubliceerd waarin de chipmaker de Chinese tak oproept de toeleveringsketen te herstellen. Het Nijmeegse bedrijf zegt contact te hebben geprobeerd te leggen via telefoon, e-mails en voorstellen voor vergaderingen om de problemen op te lossen, maar dat "betekenisvolle" reacties uitbleven.

11 uur geleden
Verenigd Koninkrijk stelt sancties tegen Lukoil uit tot februari

LONDEN (ANP/BLOOMBERG/RTR) - Het Verenigd Koninkrijk heeft sancties tegen de buitenlandse onderdelen van de Russische olieproducent Lukoil uitgesteld. De sancties werden vorige maand aangekondigd en moesten kort voor middernacht ingaan, maar zijn nu uitgesteld tot 26 februari volgend jaar.

12 uur geleden