Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Hongerige' Weghorst was nog niet klaar met Premier League

'Hongerige' Weghorst was nog niet klaar met Premier League

MANCHESTER (ANP) - Wout Weghorst was nog niet klaar met de Premier League. "Mijn eerste periode in Engeland is niet goed verlopen. Ik ben hongerig", zegt de Oranje-international, die woensdag kan debuteren voor Manchester United in het competitieduel met Crystal Palace.

Weghorst werd vorige week op huurbasis overgenomen van Burnley, de Engelse club die hem het afgelopen halfjaar verhuurde aan het Turkse Besiktas. Het seizoen ervoor had de spits uit Borne met slechts twee doelpunten in twintig duels de degradatie van Burnley niet kunnen voorkomen. In Turkije ging het een stuk beter met acht treffers in zestien wedstrijden, terwijl hij tussendoor bij Oranje twee keer scoorde in een memorabel en uiteindelijk verloren WK-duel met Argentinië.

"Het was nog niet klaar voor mij", vertelt Weghorst op de website van zijn nieuwe club over zijn eerste kennismaking bij Burnley met de Premier League. "Ik wil mezelf laten zien en het team helpen. Het gaat goed met Manchester United de laatste maanden. Ik ga alles geven en hoop onderdeel te zijn van de succesvolle weg die we zijn ingeslagen."

Scoren

Leveren, heette het bij bondscoach Louis van Gaal. Voor Weghorst draait dat met name om doelpunten. "Natuurlijk, ik wil scoren. Ik ben een aanvaller en ik denk dat elke aanvaller leeft om doelpunten te maken. Dat is waar je de hele week voor werkt, om het in wedstrijden te laten zien."

Manchester United staat vierde op de ranglijst en versloeg zaterdag, met Weghorst nog op de tribune, stadgenoot Manchester City met 2-1. Daardoor won de ploeg van coach Erik ten Hag in alle competities samen al negen duels op rij.

Meer uit Voetbal

Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

4 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

4 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

6 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

14 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

16 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

1 dag geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

1 dag geleden