Hongaarse voetbalploeg twee duels zonder fans na wangedrag op EK
BOEDAPEST (ANP) - De nationale voetbalploeg van Hongarije moet twee wedstrijden voor lege tribunes afwerken wegens discriminerend gedrag van enkele supporters tijdens het EK. Tevens moet de bond een boete van 100.000 euro betalen. Mochten de fans zich in de nabije toekomst nogmaals misdragen, dan volgt er een derde duel zonder fans.
Hongaarse supporters zouden zich hebben misdragen in het duel met Frankrijk. In de uitverkochte Puskas Arena in Boedapest zouden in bepaalde hoeken van het stadion apengeluiden van Hongaarse fans te horen zijn geweest, aan het adres van onder anderen Kylian Mbappé en Karim Benzema.
Verder stelde UEFA ook nog een onderzoek in naar homofobe uitingen die getoond werden door Hongaarse supporters in de andere groepswedstrijden, tegen Portugal en Duitsland.
Hongarije speelde met 1-1 gelijk tegen de Fransen en Duitsland werd op 2-2 gehouden. Toch werden de Hongaren in de poulefase uitgeschakeld.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
3 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
13 uur geleden