Hongaarse aanvaller Varga 'stabiel' na botsing
STUTTGART (ANP) - De Hongaarse aanvaller Barnabás Varga, die zondagavond gewond raakte tijdens de EK-wedstrijd tussen Schotland en Hongarije, is in 'stabiele' toestand. Dat meldt de Hongaarse voetbalbond MLSZ op X.
"De toestand van Barnabás Varga is stabiel" schreef de MLSZ op X. "De Hongaarse nationale teamspeler bevindt zich momenteel in een van de ziekenhuizen in Stuttgart. We zullen u direct informeren als er nieuws is."
De Duitse omroep Magenta TV meldde dat Varga bij bewustzijn was en sprak toen hij in het ziekenhuis in Stuttgart aankwam.
Varga kwam in de tweede helft van het duel in Stuttgart in botsing met de Schotse keeper Angus Gunn en bleef enkele minuten roerloos liggen op het gras. Daarna werd de 29-jarige speler van het veld gehaald terwijl medici en spelers er met doeken voor zorgden dat de situatie niet zichtbaar was.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
5 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
8 uur geleden