Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hongaarse aanvaller Varga 'stabiel' na botsing

Hongaarse aanvaller Varga 'stabiel' na botsing

STUTTGART (ANP) - De Hongaarse aanvaller Barnabás Varga, die zondagavond gewond raakte tijdens de EK-wedstrijd tussen Schotland en Hongarije, is in 'stabiele' toestand. Dat meldt de Hongaarse voetbalbond MLSZ op X.

"De toestand van Barnabás Varga is stabiel" schreef de MLSZ op X. "De Hongaarse nationale teamspeler bevindt zich momenteel in een van de ziekenhuizen in Stuttgart. We zullen u direct informeren als er nieuws is."

De Duitse omroep Magenta TV meldde dat Varga bij bewustzijn was en sprak toen hij in het ziekenhuis in Stuttgart aankwam.

Varga kwam in de tweede helft van het duel in Stuttgart in botsing met de Schotse keeper Angus Gunn en bleef enkele minuten roerloos liggen op het gras. Daarna werd de 29-jarige speler van het veld gehaald terwijl medici en spelers er met doeken voor zorgden dat de situatie niet zichtbaar was.

Meer uit Voetbal

AZ neemt Italiaan Natali definitief over van Bayer Leverkusen

ALKMAAR (ANP) - AZ neemt Andrea Natali over van Bayer Leverkusen. De Alkmaarders huurden de 18-jarige Italiaanse verdediger al sinds oktober en nu heeft hij een contract voor vijf jaar ondertekend.

1 uur geleden
Doelpunt Kaapverdiër Lopes Cabral gekozen tot mooiste WK-goal

ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.

15 uur geleden
Verdediger Van de Ven ziet nieuwe ambitie bij Tottenham Hotspur

SYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.

20 uur geleden
Pirlo niet langer kandidaat voor functie bondscoach van Italië

ROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.

22 uur geleden
FIFA-voorzitter beschuldigt WK-critici in brief van haatzaaien

ZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.

1 dag geleden
FC Utrecht raakt aanvaller Rodríguez kwijt aan Deportivo Alavés

UTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.

1 dag geleden
Sloveense scheidsrechter WK-finale beëindigt loopbaan

MARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.

1 dag geleden