Hongaarse aanvaller Varga ontslagen uit het ziekenhuis
STUTTGART (ANP/BELGA) - De Hongaarse aanvaller Barnabás Varga is ontslagen uit het ziekenhuis in Stuttgart. De 29-jarige spits van Ferencváros raakte op het EK in de groepswedstrijd tegen Schotland geblesseerd bij een botsing met de Schotse keeper Angus Gunn. Hij liep een hersenschudding en meerdere botbreuken in zijn gezicht op.
De Hongaarse voetbalbond laat weten dat Varga thuis verder gaat herstellen. Maandag werd duidelijk dat zijn EK voorbij is.
Varga bleef na de harde botsing enkele minuten roerloos liggen op het gras. Daarna werd hij van het veld gehaald terwijl medici en spelers er met doeken voor zorgden dat de situatie niet zichtbaar was.
Hongarije werd derde in groep A achter gastland Duitsland en Zwitserland en heeft nog kans om zich te plaatsen voor de achtste finales.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Aanvoerster Sherida Spitse heeft in haar afscheidswedstrijd tegen Canada (1-0-winst) nog een laatste keer genoten in het shirt van Oranje. "Ik heb echt genoten van het spel. We stuurden ze van het kastje naar de muur en ik was daar onderdeel van. Dat is wel heel lekker. En ik heb ook genoten van wat er allemaal voor me is geregeld. Dat doet de mens wel goed", zei de recordinternational in Nijmegen over onder meer de erehaag en staande ovatie die ze kreeg.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink zag in het oefenduel met Canada al een veel beter Oranje dan afgelopen vrijdag bij zijn debuutwedstrijd tegen Polen (0-0). "Ik heb een Oranje gezien waarvan ik denk: dit is waar we naartoe willen. De kunst is om dat nu uit te bouwen en structureel goed te voetballen", zei de 39-jarige trainer na de 1-0-zege van de voetbalsters in Nijmegen.
6 uur geledenLECCE (ANP) - Napoli heeft de uitwedstrijd tegen Lecce met 1-0 gewonnen. De koploper van de Italiaanse Serie A dankte die zege in de negende speelronde aan een doelpunt van André-Frank Zambo Anguissa, die in de 69e minuut raak kopte. Bij Napoli had Noa Lang voor het eerst een basisplaats. De Nederlandse aanvaller verdween kort na rust met een blessure naar de kant.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in het oefenduel met Canada zijn eerste zege geboekt met de Oranjevrouwen. In zijn tweede interland, die vooral in het teken stond van het afscheid van recordinternational Sherida Spitse, maakte Lynn Wilms het enige doelpunt in Nijmegen: 1-0. Vrijdag speelde Oranje gelijk in Polen (0-0).
8 uur geledenVEENENDAAL (ANP) - De amateurs van GVVV hebben profclub De Graafschap uitgeschakeld in de eerste ronde van de KNVB-beker. De tweededivisionist versloeg de middenmoter van de Keuken Kampioen Divisie op het eigen Sportpark Panhuis in een spectaculair duel met 4-2.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Recordinternational Sherida Spitse heeft een staande ovatie en een erehaag gekregen na haar laatste speelminuten voor Oranje. Bij haar geplande wissel in de 48e minuut in Nijmegen vormden haar ploeggenoten en de voetbalsters van tegenstander Canada bij de zijlijn een erehaag. De 35-jarige verdedigster speelde haar 248e en laatste interland.
9 uur geledenGÖTEBORG (ANP/RTR) - De voetbalsters van Spanje hebben zich ten koste van Zweden geplaatst voor de finale van de Nations League. De regerend wereldkampioen won in Göteborg met 1-0 van Zweden dankzij een doelpunt van sterspeelster Alexia Putellas. Het eerste duel tussen beide teams was al in een 4-0-overwinning voor de Spaanse vrouwen geëindigd.
9 uur geleden