Honderdste zege tennisser Djokovic op Australische bodem
ADELAIDE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic lijkt op tijd in vorm voor de Australian Open. De 35-jarige Serviër plaatste zich voor de halve finales van het toernooi in Adelaide door de Canadees Denis Shapovalov in twee sets te verslaan: 6-3 6-4. Het was de honderdste zege van Djokovic op Australische bodem.
Djokovic kan zich opmaken voor een duel met de Rus Daniil Medvedev, die in de kwartfinales te sterk was voor zijn landgenoot Karen Chatsjanov (6-3 6-3).
De Servische 21-voudig grandslamkampioen gaat later deze maand op jacht naar zijn tiende eindzege in de Australian Open. Vorig jaar mocht de voormalig nummer 1 van de wereld niet meedoen aan het grand slam in Melbourne omdat hij niet was gevaccineerd tegen het coronavirus.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
2 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
2 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
5 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
21 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
21 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
1 dag geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
1 dag geleden