Honderden fans Feyenoord vormen erehaag voor overleden Beenhakker
ROTTERDAM (ANP) - Honderden mensen hebben Leo Beenhakker voor de Rotterdamse Kuip de laatste eer bewezen. Ze vormden een erehaag en applaudisseerden toen de rouwstoet van de op 82-jarige leeftijd overleden oud-trainer langs het stadion van Feyenoord reed. Daarna ging de stoet op weg naar een besloten uitvaart.
Onder de mensen die Beenhakker aan de Olympiaweg de laatste eer bewezen waren bestuurders van Feyenoord en oud-voetballers als John de Wolf en John van Loen. Een groep Feyenoordfans scandeerde de naam van Beenhakker en stak vuurwerk af. Beenhakker werd in 1999 kampioen met Feyenoord. Hij vierde ook successen met Ajax en Real Madrid en was in twee verschillende perioden bondscoach van het Nederlands elftal.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
6 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
6 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
13 uur geleden