Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Holyfield: Fury is momenteel de beste bokser in het zwaargewicht

Holyfield: Fury is momenteel de beste bokser in het zwaargewicht

NEW YORK (ANP/DPA) - De Brit Tyson Fury is momenteel de beste bokser ter wereld in het zwaargewicht. Dat is de stellige overtuiging van oud-wereldkampioen Evander Holyfield. "Het punt is dat hij als enige van de huidige generatie nog ongeslagen is", legde de 57-jarige Amerikaan uit. Holyfield kroonde zich in 1990, 1993, 1996 en 2000 tot de beste zwaargewicht van de wereld.

Fury heeft de wereldtitel van de WBC in zijn bezit. Zijn landgenoot en grote rivaal Anthony Joshua kan pronken met vier kampioensgordels (WBO, WBA, IBF en IBO). Toch blijft Holyfield een voorkeur houden voor Fury. "Hij zou in onze tijd, met Mike Tyson, Riddick Bowe, Lennox Lewis en mijzelf, een waardige uitdager zijn geweest. Dan had hij er zeker bij gehoord."

Holyfield hoopt dit jaar zijn rentree te maken in de boksring. Als tegenstander zou de 53-jarige Tyson, zijn vroegere rivaal en kwelgeest, moeten fungeren. De opbrengst van het titanenduel wil Holyfield aan het goede doel schenken. "Ik zou niet meer gaan boksen als ik mezelf niet meer zou kunnen verdedigen en ik zou ook niet meer de ring ingaan tegen iemand van wie ik denk dat hij mij in elkaar zal slaan", aldus 'The Real Deal'.

Fury (31) en Joshua (30) hebben inmiddels een financieel akkoord bereikt over twee onderlinge duels. Over data en locaties is nog niets bekendgemaakt.

Meer uit Sport

Waterpolosters bereiken EK-finale na overtuigende zege op Italië

FUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.

8 uur geleden
Schaatsster Veen langer bij Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.

9 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp snel uitgeschakeld in Montpellier

MONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.

11 uur geleden
Noorse skiër Kilde meldt zich af voor Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.

11 uur geleden
Bond Marokko gaat in beroep tegen straffen na Afrika Cup-finale

RABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.

12 uur geleden
Vonn wil met gescheurde kruisband aan Winterspelen deelnemen

MILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.

12 uur geleden
KNSB: vervoer schaatsers naar olympische baan duurt lang

MILAAN (ANP) - Het transport van de schaatsers van het olympisch dorp naar het Milano Speed Skating Stadium in het Ice Skating Park bij de Olympische Spelen in Milaan duurt lang. De route van de plek waar de olympische atleten verblijven naar de Fiera Milano in het westen van de stad duurt al snel een uur, zegt Remy de Wit, de technisch directeur van de schaatsbond KNSB.

13 uur geleden