Holstein Kiel naar laatste vier in Duitse beker
ESSEN (ANP) - Holstein Kiel heeft de halve finale van de Duitse beker bereikt. De nummer 2 van de Tweede Bundesliga won woensdag de uitwedstrijd bij Rot-Weiss Essen, 0-3. De thuisclub, die eerder het 'grote' Leverkusen uitschakelde, komt uit op het vierde niveau.
Na een half uur stond Kiel al op 0-2. Eerste benutte Alexander Mühling een strafschop, vervolgens kwam de tweede treffer op naam van Janni Serra. Joshua Mees scoorde in de slotminuten nog een keer voor de bezoekers.
Kiel had eerder, na strafschoppen, kampioen en titelverdediger Bayern München uitgeschakeld. De club stond nooit eerder in de halve finale.
Dinsdag al bereikte Borussia Dortmund de laatste vier. De kwartfinale tussen Regensburg en Werder Bremen is uitgesteld vanwege enkele coronabesmettingen bij Regensburg.
Later woensdag is nog Leipzig tegen Wolfsburg.
Meer uit Voetbal
SANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
5 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
8 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
8 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
11 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
12 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
14 uur geleden