Hollerbach nieuwe coach voetbalclub Sint-Truiden
SINT-TRUIDEN (ANP) - Bernd Hollerbach is benoemd tot coach van Sint-Truiden. Dat maakte de Belgische voetbalclub, ook wel STVV genoemd, zaterdag bekend.
De 51-jarige Duitser volgt Peter Maes op, die naar Beerschot trok. Hollerbach zat zonder club sinds hij in juni 2020 Moeskroen verliet. In het seizoen 2019-2020 loodste hij die club naar de tiende plaats in de Belgische Jupiler Pro League. "We zijn verheugd om een ervaren coach met een goede kennis van de Belgische competitie aan ons te kunnen binden", meldt de club uit Belgisch Limburg.
Hollerbach begon zijn trainerscarrière als assistent bij VfL Wolfsburg onder Felix Magath, met wie hij later ook bij Schalke werkte om vervolgens weer terug te keren bij Wolfsburg. In 2019 begon hij aan zijn eerste klus in België.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.
2 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
12 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.
12 uur geledenPRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.
13 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.
15 uur geledenISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.
18 uur geleden