Højlund scoort weer en bezorgt Manchester vierde zege op rij
LUTON (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League de weg omhoog verder ingezet. Trainer Erik ten Hag zag zijn elftal tegen Luton Town voor de vierde achtereenvolgende keer winnen: 1-2.
Rasmus Højlund scoorde in de eerste zeven minuten twee keer voor Manchester United. De Deense aanvaller profiteerde eerst van een fout van Amari'i Bell. De verdediger kopte de bal niet goed terug, waarna Højlund ervandoor ging. Kort daarna schoot Alejandro Garnacho, via Højlund, ook raak.
Højlund heeft nu zes competitieduels op rij gescoord voor Manchester United, dat Carlton Morris na een kwartier tegen zag scoren. Manchester staat nu stevig op de zesde plek en voerde de druk op de clubs daarboven verder op. De achterstand op nummer 5 Tottenham Hotspur is nog 3 punten.
Tahith Chong deed tot halverwege de tweede helft mee bij Luton Town, dat op de zeventiende plaats staat.
Meer uit Sport
WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben bij het WK in Warschau brons gegrepen. Oranje won de troostfinale tegen Azerbeidzjan met 21-14.
37 minuten geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft voor het eerst een grandslamtoernooi gewonnen. De 29-jarige Duitser versloeg in de finale van Roland Garros de Italiaan Flavio Cobolli in vijf sets: 6-1 4-6 6-4 6-7 (5) 6-1. De partij duurde 4 uur en 16 minuten.
54 minuten geledenMONACO (ANP/AFP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli is de jongste winnaar van de Grand Prix van Monaco geworden. De 19-jarige Mercedes-coureur won op het stratencircuit in het prinsdom zijn vijfde race op rij en nam het record van jongste winnaar af van de Brit Lewis Hamilton, die zondag als tweede eindigde.
59 minuten geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Eugenio Chacarra heeft het KLM Open in Badhoevedorp op zijn naam geschreven. De 26-jarige Spanjaard eindigde met één slag voorsprong op de Fin Oliver Lindell. Golfer Lars van der Vight werd de beste Nederlander op de 38e plaats.
2 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Max Verstappen heeft opgelucht gereageerd dat geen van de andere coureurs op hem is gereden toen hij niet wegkwam bij de start van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1. "Gelukkig reageerde iedereen achter mij op de juiste wijze", zei hij tegen verschillende media. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest meteen in de eerste ronde opgeven met een defect aan de motor.
2 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters zijn er bij het WK in Warschau niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale. In de halve eindstrijd was Australië met 16-14 te sterk. Voor Oranje wacht nu de strijd om het brons.
3 uur geledenMONACO (ANP) - Kimi Antonelli heeft in de Formule 1 voor het eerst in zijn carrière de Grote Prijs van Monaco gewonnen. Max Verstappen viel in de eerste ronde uit, nadat hij zijn Red Bull eerst niet van de startpositie kreeg. Voor Verstappen is het de tweede uitvalbeurt dit seizoen.
3 uur geleden