Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoge verwachtingen bij Norris over nieuwe McLaren

Hoge verwachtingen bij Norris over nieuwe McLaren

SILVERSTONE (ANP) - McLaren heeft op het Britse circuit Silverstone een auto in de vertrouwde kleuren (papaja-oranje en zwart) gepresenteerd voor het nieuwe seizoen in de Formule 1. De verwachtingen over de MCL38 zijn hoog, want met name coureur Lando Norris was de tweede helft van het vorige seizoen een gevaarlijke tegenstander van wereldkampioen Max Verstappen.

"We willen komend seizoen voortbouwen op dat momentum van vorig seizoen, maar weten ook dat we realistisch moeten zijn", zei teambaas Andrea Stella. "Elk team zal zijn auto hebben verbeterd en dus zal de concurrentie groot zijn. We hebben een aantal vernieuwingen doorgevoerd, waarvan we bij de testraces in Bahrein pas echt zullen zien of we goed werk hebben verricht."

Norris, die in januari een langjarige verbintenis sloot met McLaren, is hoopvol. "Ik heb er alle vertrouwen in dat we vooruitgang hebben geboekt, al zal dat pas echt duidelijk worden in Bahrein", zei de 24-jarige Brit, die in het tweede deel van vorig seizoen zeven keer op het podium eindigde, waarvan zes keer op de tweede plaats.

Norris vormt net als vorig seizoen een koppel met de Australiër Oscar Piastri. Het nieuwe seizoen in de Formule 1 begint op 2 maart met de Grote Prijs van Bahrein.

Meer uit Sport

Deen Lund Andresen sprint naar zege in eerste rit Tour Down Under

TANUNDA (ANP/BELGA) - De Deen Tobias Lund Andresen heeft de eerste etappe van de Tour Down Under gewonnen. De renner van Decathlon CMA CGM was na 121 kilometer in de sprint in het Australische Tanunda sneller dan topfavorieten Matthew Brennan (Visma-Lease a Bike) en de Australiër Sam Welsford. De Nederlander Danny van Poppel liep het podium nipt mis en werd vierde.

3 uur geleden
Alcaraz en Sabalenka zonder setverlies verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Lijstaanvoerders Carlos Alcaraz en Aryna Sabalenka hebben zich zonder setverlies geplaatst voor de derde ronde van de Australian Open. De Spanjaard Alcaraz versloeg de Duitser Yannick Hanfmann in Melbourne in een kleine drie uur (7-6 (4) 6-3 6-2), Sabalenka uit Belarus had nog minder moeite met de Chinese qualifier Bai Zhuoxuan (6-3 6-1). De tweevoudig winnares was na een uur en een kwartier klaar.

3 uur geleden
Olympisch kampioene Meester stopt na zestien jaar met toproeien

AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.

20 uur geleden
Raad van commissarissen Ajax draagt vijf leden voor

AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.

22 uur geleden
Flamboyante oud-winnares Osaka naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.

22 uur geleden
Shorttracker De Laat vervangt niet fitte Kos in selectie Spelen

UTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.

23 uur geleden
Formule 1-team Mercedes ziet topontwerper dit jaar vertrekken

LONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.

23 uur geleden