Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoge kijkcijfers voor NOS Journaal na ongeregeldheden

Hoge kijkcijfers voor NOS Journaal na ongeregeldheden

HILVERSUM (ANP) - De ongeregeldheden in verschillende steden in Nederland hebben het NOS Journaal van 20.00 uur zondag veel extra kijkers opgeleverd. Naar het nieuws op NPO 1 keken 3,7 miljoen mensen, meldt de Stichting KijkOnderzoek. Dat is veel meer dan op de meeste andere dagen.

Ook het Half Acht Nieuws op RTL 4 werd goed bekeken met bijna 1,5 miljoen kijkers. Hart van Nederland trok op SBS6 bijna een miljoen kijkers.

Naar Heel Holland Bakt op NPO 1 keken bijna 3,4 miljoen kijkers. NPO 1 scoorde ook met 40 Jaar TV Show: 1,6 miljoen kijkers.

RTL 4 noteerde met Beat The Champions 1,3 miljoen kijkers en RTL Exclusief bleef net onder het miljoen. Op NPO 2 werd Wereld van de Chinezen goed bekeken met ruim 1 miljoen belangstellenden.

Meer uit Binnenland

Verdachte van valse bommelding in trein bij Hilversum nog vast

HILVERSUM (ANP) - De verdachte die werd aangehouden na het doen van een valse bommelding vrijdag in een trein die op dat moment Hilversum binnenreed, zit zaterdag nog vast. Dat laten politie en het Openbaar Ministerie weten. Hoe het verder verloopt en of de man dit weekend in de cel blijft, is onduidelijk. "Die beslissing is nog niet genomen", aldus een OM-woordvoerder.

1 uur geleden
Natuurijsbaan in Winterswijk geopend

WINTERSWIJK (ANP) - In Winterswijk is zaterdagochtend de natuurijsbaan om 08.15 uur geopend voor schaatsliefhebbers. De Winterswijkse IJsvereniging heeft de 400-meterbaan recent wit gemaakt en dat heeft bijgedragen aan de eerste opening van het seizoen.

3 uur geleden
Maanden na moord Lisa nog weinig concrete actie voor veiligheid

AMSTERDAM (ANP) - Ruim drie maanden na de moord op de 17-jarige Lisa uit Abcoude is er nog weinig te merken van extra maatregelen voor de veiligheid van vrouwen. Gemeenten hadden die toegezegd. Uit een rondgang van het ANP blijkt dat er nog weinig concrete dingen zijn gebeurd.

5 uur geleden
Renze Klamer stopt als presentator bij RTL Tonight

HILVERSUM (ANP) - Renze Klamer stopt als presentator van het programma RTL Tonight. Dat maakte de zender vrijdag bekend. Volgens RTL gaat het om een gezamenlijke beslissing.

17 uur geleden
Schademeldingen aardbeving Zeerijp naar 3346 bij finale update

ZEERIJP (ANP) - Het aantal schademeldingen bij het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) na de aardbeving bij Zeerijp is opgelopen naar 3346, meldt de organisatie vrijdag. Deze update over het aantal schademeldingen is de laatste in een reeks. De aardbeving met een kracht van 3.4 vond vorige week plaats in de nacht van donderdag op vrijdag.

20 uur geleden
Passagiers zijn uit trein bij Hilversum, drie mensen aangehouden

HILVERSUM (ANP) - De passagiers die in een trein zaten die vrijdagmiddag bij Hilversum werd stilgezet vanwege "een verdachte situatie", hebben het voertuig inmiddels verlaten. Dat meldt de politie. Er zijn drie mensen aangehouden.

20 uur geleden
Verdachte situatie in trein bij Hilversum, treinverkeer gestremd

HILVERSUM (ANP) - Er is een "verdachte situatie" in een trein op het traject Amersfoort-Amsterdam, meldt de politie. De trein staat momenteel stil voor station Hilversum, in de buurt van station Hilversum Sportpark, aldus een NS-woordvoerder. De politie meldt dat het treinverkeer in beide richtingen gestremd is.

21 uur geleden