Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hofland vindt bij Helmond Sport nieuwe trainersklus

Hofland vindt bij Helmond Sport nieuwe trainersklus

HELMOND (ANP) - Trainer Kevin Hofland heeft in Helmond Sport een nieuwe club gevonden. De voormalige coach van Willem II en Fortuna Sittard volgt komend seizoen Bob Peeters op, die deze zomer vertrekt. De 44-jarige Hofland uit Brunssum is nu trainer bij de amateurs van Meerssen uit de derde divisie.

"Het was mijn ambitie om weer in het betaald voetbal actief te zijn. Aangezien we in een vroegtijdig stadium tot overeenkomst zijn gekomen, heb ik voldoende tijd om me voor te bereiden op het nieuwe seizoen", aldus Hofland.

Helmond Sport staat na 31 van de 38 wedstrijden twaalfde in de Keuken Kampioen Divisie en hoopt nog op deelname aan de play-offs.

Meer uit Voetbal

Geblesseerde De Jong mist oefeninterlands van Oranje

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist volgende maand de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens de training en is volgens zijn club FC Barcelona vijf tot zes weken uitgeschakeld.

18 minuten geleden
Franse aanvaller Ben Yedder vrijgesproken van verkrachting

CASABLANCA (ANP/AFP) - Voetballer Wissam Ben Yedder is in hoger beroep wegens een gebrek aan bewijs vrijgesproken van verkrachting. De Franse aanvaller werd in november 2024 door een rechtbank in Nice veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voorwaardelijk wegens aanranding.

22 minuten geleden
Voetbalster Nijstad sluit aan bij Oranje om ziekte Groenen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink haalt PSV-speelster Nina Nijstad bij zijn selectie omdat Jackie Groenen nog ziek is. Volgens de KNVB is dit uit voorzorg. Middenveldster Groenen miste woensdag al de eerste training van de voetbalsters in Zeist vanwege griepklachten.

1 uur geleden
Spaanse media: De Jong weken uitgeschakeld door hamstringblessure

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft volgens Spaanse media een hamstringblessure opgelopen op de training. De middenvelder van FC Barcelona zou weken uitgeschakeld zijn.

2 uur geleden
Galatasaray verspeelt ruime voorsprong en ontsnapt in verlenging

TURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).

17 uur geleden
Real Madrid naar achtste finale van Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).

18 uur geleden
Como meldt blessure en operatie voor aanvaller Addai

COMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.

19 uur geleden