Hofland solliciteert bij VVV-Venlo en Almere City FC
HILVERSUM (ANP) - Kevin Hofland heeft twee sollicitaties lopen bij voetbalclubs. De oud-speler van PSV en Feyenoord heeft zich aangeboden als trainer bij VVV-Venlo en Almere City FC. Hij bevestigde dat zondag op sportzender ESPN.
Hofland werd in november ontslagen als coach van Fortuna Sittard, maar hoopt volgend seizoen weer aan de slag te kunnen als trainer. Bij VVV-Venlo vertrekt na dit seizoen Hans de Koning, Almere City nam kortgeleden afscheid van Ole Tobiasen.
"Ik denk dat ik als trainer iets kan toevoegen aan een club die ambitie heeft en naar boven wil kijken", zei Hofland. "Ik breng de ervaring mee van een oud-speler, maar heb ook in 2,5 jaar veel geleerd bij Fortuna. Ik heb daar in verschillende culturen gewerkt, mede geholpen naar het terugbrengen van de club in de eredivisie en een professionalisering doorgevoerd", aldus de oud-verdediger.
Klaar met Fortuna
Hofland liet zich bij ESPN weinig vleiend uit over zijn oude werkgever, waar hij al in de jeugd speelde. "Ik ben wel klaar met Fortuna. Sinds mijn ontslag heb ik niets meer gehoord van de club, of van wie dan ook. Mijn gevoel voor Fortuna is grotendeels wel weg. Zeker als je ziet wat ik allemaal heb gedaan voor de club."
De Brunssummer vertelde dat hij ook dit seizoen nog garant stond voor de betaling van salarissen. "Dat ging om zowel spelers als personeel. Dat heb ik voorgeschoten en dat is uiteindelijk ook allemaal weer binnen de gestelde termijn terugbetaald. Daarnaast heb ik ook trainingskampen gefinancierd. En ik vind het vreemd en zeer teleurstellend dat je daar dan niets meer over hoort."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
4 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
10 uur geleden