Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hofland solliciteert bij VVV-Venlo en Almere City FC

Hofland solliciteert bij VVV-Venlo en Almere City FC

HILVERSUM (ANP) - Kevin Hofland heeft twee sollicitaties lopen bij voetbalclubs. De oud-speler van PSV en Feyenoord heeft zich aangeboden als trainer bij VVV-Venlo en Almere City FC. Hij bevestigde dat zondag op sportzender ESPN.

Hofland werd in november ontslagen als coach van Fortuna Sittard, maar hoopt volgend seizoen weer aan de slag te kunnen als trainer. Bij VVV-Venlo vertrekt na dit seizoen Hans de Koning, Almere City nam kortgeleden afscheid van Ole Tobiasen.

"Ik denk dat ik als trainer iets kan toevoegen aan een club die ambitie heeft en naar boven wil kijken", zei Hofland. "Ik breng de ervaring mee van een oud-speler, maar heb ook in 2,5 jaar veel geleerd bij Fortuna. Ik heb daar in verschillende culturen gewerkt, mede geholpen naar het terugbrengen van de club in de eredivisie en een professionalisering doorgevoerd", aldus de oud-verdediger.

Klaar met Fortuna

Hofland liet zich bij ESPN weinig vleiend uit over zijn oude werkgever, waar hij al in de jeugd speelde. "Ik ben wel klaar met Fortuna. Sinds mijn ontslag heb ik niets meer gehoord van de club, of van wie dan ook. Mijn gevoel voor Fortuna is grotendeels wel weg. Zeker als je ziet wat ik allemaal heb gedaan voor de club."

De Brunssummer vertelde dat hij ook dit seizoen nog garant stond voor de betaling van salarissen. "Dat ging om zowel spelers als personeel. Dat heb ik voorgeschoten en dat is uiteindelijk ook allemaal weer binnen de gestelde termijn terugbetaald. Daarnaast heb ik ook trainingskampen gefinancierd. En ik vind het vreemd en zeer teleurstellend dat je daar dan niets meer over hoort."

Meer uit Voetbal

België begint in WK-duel met Senegal met het vertrouwde elftal

SEATTLE (ANP) - België begint in de zestiende finales van het WK tegen Senegal wederom met Jérémy Doku, Kevin De Bruyne, Leandro Trossard en Charles De Ketelaere als de voorste vier spelers. Bondscoach Rudy Garcia speelt in dezelfde opstelling als in het laatste duel in groep G met Nieuw-Zeeland dat België met 5-1 won.

8 uur geleden
Kane beleeft zijn 'heldenmoment' voor Engeland tegen Congo op WK

ATLANTA (ANP) - Aanvoerder Harry Kane is blij dat hij een heldenrol kon vervullen voor Engeland in het gewonnen WK-duel met de Democratische Republiek Congo. De Engelse topscorer aller tijden hielp zijn land met twee late doelpunten aan een 2-1-zege in de zestiende finales. "We hebben het gehad over spelers die heldenmomenten beleven en dat kan iedereen zijn. Vandaag was ik het", zei de spits na afloop.

8 uur geleden
Kane schiet Engeland met twee late doelpunten langs Congo op WK

ATLANTA (ANP) - Engeland heeft zich met veel moeite geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel won met 2-1 van de Democratische Republiek Congo, dankzij twee late doelpunten van Harry Kane.

8 uur geleden
Deschamps vestigt record: bondscoach met meeste zeges op WK

EAST RUTHERFORD (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft een nieuw record gevestigd op het WK voetbal. Hij mag zich nu de coach met de meeste overwinningen op een WK noemen.

18 uur geleden
Marokkaanse international Salah-Eddine weg bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine komt in het nieuwe seizoen niet langer uit voor PSV. De international van Marokko keert terug naar de Italiaanse club AS Roma, die hem afgelopen seizoen verhuurde aan de landskampioen uit Eindhoven. PSV meldt op zijn website dat de huurovereenkomst per 1 juli ten einde is gekomen.

19 uur geleden
Bondscoach Ecuador stapt op na uitschakeling door Mexico

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - Bondscoach Sebastián Beccacece van Ecuador heeft zijn ontslag aangekondigd na de nederlaag van 2-0 tegen Mexico in de zestiende finales van het WK voetbal. De 45-jarige trainer zei dat hij graag was doorgegaan, maar dat hij zijn beloftes niet heeft kunnen waarmaken. "Ik denk niet dat we de prestatie die we beloofd hadden, hebben kunnen leveren: er het beste WK ooit van maken. Vandaag is het mijn beurt om afscheid te nemen", zei Beccacece.

19 uur geleden
NASA stuurt bal naar de maan als gastland VS het WK voetbal wint

NEW YORK (ANP/DPA) - Als de Verenigde Staten het WK voetbal winnen, stuurt de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA een voetbal naar de maan. Dat zei de topman van het agentschap, Jared Isaacman, op een persconferentie. "We gaan de bal daar brengen. Het is een beetje motivatie voor de Amerikaanse ploeg", zei hij. "Klaar de klus dus, Team USA."

20 uur geleden