Hoffenheim wint mede dankzij Weghorst van Mönchengladbach
SINSHEIM (ANP) - Wout Werghorst heeft zijn ploeg Hoffenheim naar een zege op Borussia Mönchengladbach geleid. De international maakte het openingsdoelpunt en zorgde voor de voorbereiding op de 3-1 van Ozan Kabak.
Hoffenheim won met 4-3. Het tweede doelpunt van de thuisploeg werd gemaakt door Grischa Prömel en de vierde in de extra tijd door Anton Stach. Voor de bezoekers uit Mönchengladbach scoorde Robin Hack drie keer.
RB Leipzig boekte een moeizame overwinning bij FC Heidenheim. Na de openingstreffer van Benjamin Sesko maakte Nikola Dovedan in de tweede helft gelijk. Loïs Openda schoot Leipzig in de slotfase met een intikker naar de zege. Xavi Simons was kort daarvoor gewisseld bij de bezoekers.
Leipzig komt door de zege op 59 punten en staat vierde. Stuttgart en Bayer München staan daarboven met 63 punten en komen dit weekend nog in actie. Kampioen Bayer Leverkusen leidt met 79 punten. Hoffenheim staat door de overwinning achtste met 39 punten.
Meer uit Voetbal
BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
9 uur geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
11 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
13 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
14 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
22 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
22 uur geleden