Hoffenheim wint mede dankzij Weghorst van Mönchengladbach
SINSHEIM (ANP) - Wout Werghorst heeft zijn ploeg Hoffenheim naar een zege op Borussia Mönchengladbach geleid. De international maakte het openingsdoelpunt en zorgde voor de voorbereiding op de 3-1 van Ozan Kabak.
Hoffenheim won met 4-3. Het tweede doelpunt van de thuisploeg werd gemaakt door Grischa Prömel en de vierde in de extra tijd door Anton Stach. Voor de bezoekers uit Mönchengladbach scoorde Robin Hack drie keer.
RB Leipzig boekte een moeizame overwinning bij FC Heidenheim. Na de openingstreffer van Benjamin Sesko maakte Nikola Dovedan in de tweede helft gelijk. Loïs Openda schoot Leipzig in de slotfase met een intikker naar de zege. Xavi Simons was kort daarvoor gewisseld bij de bezoekers.
Leipzig komt door de zege op 59 punten en staat vierde. Stuttgart en Bayer München staan daarboven met 63 punten en komen dit weekend nog in actie. Kampioen Bayer Leverkusen leidt met 79 punten. Hoffenheim staat door de overwinning achtste met 39 punten.
Meer uit Voetbal
XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.
42 minuten geledenCAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.
45 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
11 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
13 uur geleden