Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoffenheim laat langs Borussia Dortmund

Hoffenheim laat langs Borussia Dortmund

SINSHEIM (ANP) - Hoffenheim heeft door een late comeback drie punten gepakt tegen Borussia Dortmund: 2-1. De ploeg van Alfred Schreuder klimt door de drie punten naar de zesde plaats in de Duitse Bundesliga met 27 punten. Dortmund staat vierde met drie punten meer.

Mario Götze had de bezoekers uit Dortmund al in de 17e minuut op voorsprong gebracht. De aanvaller schoot een voorzet van Achraf Hakimi langs doelman Oliver Baumann. Borussia verzuimde daarna de 2-0 binnen te schieten en zag Hoffenheim zo'n tien minuten voor tijd op gelijke hoogte komen. Invaller Jürgen Locadia kon de voorzet van links niet goed verwerken, Sargis Adamyan schoot wel raak.

In de slotminuten kopte Andrej Kramaric de ploeg van Schreuder naar de winst. Het duurde wel even voordat de VAR besloot dat Adamyan bij zijn voorzet niet buitenspel had gestaan.

Meer uit Voetbal

Roemeense bondscoach Lucescu in ziekenhuis met hartproblemen

BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.

4 uur geleden
Tottenham neemt al na 1,5 maand afscheid van interim-coach Tudor

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.

4 uur geleden
Secretaris-generaal Afrikaanse voetbalbond gestopt na kritiek

KAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.

6 uur geleden
Mexico en Portugal spelen 0-0 bij heropening Aztekenstadion

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.

14 uur geleden
Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

1 dag geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

1 dag geleden
International Dimarco: juichen voor Bosnië instinctieve reactie

COVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.

1 dag geleden