Hoffenheim heeft in Oostenrijker Ilzer nieuwe trainer
SINSHEIM (ANP) - Christian Ilzer is de nieuwe trainer van Hoffenheim. De 47-jarige Oostenrijker is de opvolger van de Italiaan Pellegrino Matarazzo, die afgelopen maandag werd ontslagen om de tegenvallende resultaten.
Ilzer komt van Sturm Graz waarmee hij afgelopen seizoen kampioen van Oostenrijk werd. Ook dit seizoen ging hij met de club aan de leiding in de Oostenrijkse competitie. Volgens berichten in de media betaalt Hoffenheim een afkoopsom van 2,5 tot 3 miljoen euro aan Graz.
Hoffenheim staat in de Bundesliga vijftiende met 9 punten. Ook in de Europa League wist de Duitse club maar een van de vier wedstrijden te winnen en werden er twee gelijkgespeeld.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle speelt zo goed als zeker volgend seizoen in de Eredivisie. Het elftal van Henry van der Vegt won zondag in eigen huis van het al gedegradeerde Heracles Almelo: 1-0. PEC Zwolle staat na 32 wedstrijden op 37 punten. Nummer 16 FC Volendam heeft 6 punten minder, maar beschikt wel over een beter doelsaldo (-19) dan PEC (-24).
5 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
2 uur geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
17 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
18 uur geleden