Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoffenheim beëindigt zegereeks Bayern München

Hoffenheim beëindigt zegereeks Bayern München

SINSHEIM (ANP) - Hoffenheim heeft Bayern München de eerste nederlaag van 2020 toegebracht. De ploeg van coach Sebastian Hoeness versloeg de landskampioen in eigen huis met 4-1.

Bayern had niet meer verloren sinds de competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach op 7 december vorig jaar. De Duitse landskampioen, die afgelopen donderdag nog de Europese Super Cup won door Sevilla in de verlenging te verslaan, had 23 wedstrijden op rij gewonnen.

Sinds de 0-0 tegen RB Leizig op 9 februari bleef Bayern in alle competities maar winnen en pakte daardoor de Duitse titel, de Duitse beker, de Champions League en de Super Cup.

Achterstand

De ploeg van coach Hansi Flick kwam tegen Hoffenheim op achterstand via een doelpunt van Erin Bicakcic in de 16e minuut. Enkele minuten later werd het 2-0 via Munas Dabbur. Joshua Kimmich deed nog voor rust iets terug, maar in de tweede helft vergrootte Hoffenheim de marge weer. Andrej Kramaric maakte de 3-1 en bezegelde de overwinning in de slotfase met de 4-1.

Bij Bayern startte Joshua Zirkzee in de basis. De 19-jarige aanvaller werd in de tweede helft gewisseld voor Robert Lewandowski. Maar de succesvolle Poolse spits kon het tij ook niet meer keren. Hoffenheim gaat door de zege aan de leiding in de Bundesliga met 6 punten, net als FC Augsburg. Bayern heeft 3 punten.

Hoffenheim haalde sinds het seizoen 2016-2017 13 punten tegen Bayern München, met vier zeges, een gelijkspel en vier nederlagen. Geen enkele club in Duitsland haalde in de afgelopen jaren zo veel punten tegen de Duitse recordkampioen.

Meer uit Sport

Wielrenner Laurance wint derde etappe Ronde van Baskenland

BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.

1 uur geleden
Tennissters met 2-1 onderuit tegen Hongarije in BJK Cup

OEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).

2 uur geleden
Wielrenster Kool sprint naar zege in Scheldeprijs

SCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.

3 uur geleden
Tennisser Medvedev onderuit in Monaco zonder een game te winnen

MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.

5 uur geleden
China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

6 uur geleden
Bonus voor 116 Russische sporters die Winterspelen misten

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.

8 uur geleden
Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

1 dag geleden