Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoffenheim beëindigt zegereeks Bayern München

Hoffenheim beëindigt zegereeks Bayern München

SINSHEIM (ANP) - Hoffenheim heeft Bayern München de eerste nederlaag van 2020 toegebracht. De ploeg van coach Sebastian Hoeness versloeg de landskampioen in eigen huis met 4-1.

Bayern had niet meer verloren sinds de competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach op 7 december vorig jaar. De Duitse landskampioen, die afgelopen donderdag nog de Europese Super Cup won door Sevilla in de verlenging te verslaan, had 23 wedstrijden op rij gewonnen.

Sinds de 0-0 tegen RB Leizig op 9 februari bleef Bayern in alle competities maar winnen en pakte daardoor de Duitse titel, de Duitse beker, de Champions League en de Super Cup.

Achterstand

De ploeg van coach Hansi Flick kwam tegen Hoffenheim op achterstand via een doelpunt van Erin Bicakcic in de 16e minuut. Enkele minuten later werd het 2-0 via Munas Dabbur. Joshua Kimmich deed nog voor rust iets terug, maar in de tweede helft vergrootte Hoffenheim de marge weer. Andrej Kramaric maakte de 3-1 en bezegelde de overwinning in de slotfase met de 4-1.

Bij Bayern startte Joshua Zirkzee in de basis. De 19-jarige aanvaller werd in de tweede helft gewisseld voor Robert Lewandowski. Maar de succesvolle Poolse spits kon het tij ook niet meer keren. Hoffenheim gaat door de zege aan de leiding in de Bundesliga met 6 punten, net als FC Augsburg. Bayern heeft 3 punten.

Hoffenheim haalde sinds het seizoen 2016-2017 13 punten tegen Bayern München, met vier zeges, een gelijkspel en vier nederlagen. Geen enkele club in Duitsland haalde in de afgelopen jaren zo veel punten tegen de Duitse recordkampioen.

Meer uit Sport

Shiffrin na 110e wereldbekeroverwinning dicht bij eindzege

HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.

11 uur geleden
Skiër Braathen wint op de valreep wereldbeker reuzenslalom

LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.

12 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig door naar vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.

15 uur geleden
Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

1 dag geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

1 dag geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

1 dag geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

2 dagen geleden