Hoever verkast van Liverpool naar Wolverhampton Wanderers
LIVERPOOL (ANP) - De Nederlandse verdediger Ki-Jana Hoever verhuist van Liverpool naar Wolverhampton Wanderers. De 18 jaar oude jeugdinternational heeft voor vijf jaar getekend bij de Premier League-club uit Wolverhampton.
"Ki is een jonge speler met een groot potentieel om een topspeler te worden. Hij kan als centrale verdediger en als rechtsback spelen. Hij speelde tegen de Wolves in de FA Cup-wedstrijd in 2019 toen hij nog maar 16 jaar oud was en heeft veel indruk op ons gemaakt", aldus Jeff Shi, voorzitter van de Wolves.
"Ki is een talent dat we hebben gekocht voor de toekomst, maar hij kan het eerste team ook meteen een frisse impuls en flinke kwaliteitsinjectie geven."
In september 2018 verhuisde Hoever van Ajax naar Liverpool, waar hij in januari van vorig jaar in het eerste elftal debuteerde.
Wolverhampton Wanderers, vorig jaar kwartfinalist in de Europa League, is het seizoen begonnen met een 2-0-overwinning in de uitwedstrijd tegen Sheffield United.
Meer uit Voetbal
SPLIT (ANP) - In het Kroatische Split zijn achttien Ajax-supporters opgepakt, melden Kroatische media. De club uit Amsterdam speelt daar donderdag een wedstrijd tegen Hajduk Split in de Conference League.
5 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Trainer Peter Bosz vond zijn ploeg "voetballend de bovenliggende partij" tijdens de met 1-0 verloren uitwedstrijd bij RB Leipzig. "Ik denk dat we over negentig minuten een goede wedstrijd hebben gespeeld", zei de trainer na afloop.
12 uur geledenTILBURG (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink had in het gewonnen WK-kwalificatieduel met Hongarije "qua spel iets meer verwacht" van de voetbalsters van Oranje, maar is alsnog tevreden. "Dat komt door de doelpunten die we in de eerste helft maken en de kansen die we creëren in de tweede helft", zei Veurink na de 3-0-thuiszege tegen de NOS. De zege was na de 8-0-overwinning van vrijdag ruim genoeg voor een plek in de laatste ronde van de WK-kwalificatie.
12 uur geledenLEIPZIG (ANP) - PSV heeft in zijn tweede wedstrijd in de competitiefase van de Champions League een nipte nederlaag geleden bij RB Leipzig. De ploeg van trainer Peter Bosz ging in Duitsland met 1-0 onderuit.
15 uur geledenTILBURG (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zich geplaatst voor de laatste ronde van de kwalificatie voor het WK van volgend jaar in Brazilië. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink was in Tilburg opnieuw duidelijk te sterk voor Hongarije, al viel de zege met 3-0 een stuk kleiner uit dan de 8-0 van vrijdag in de uitwedstrijd. Over anderhalve maand is Slovenië de laatste tegenstander in de strijd om een WK-ticket.
15 uur geledenGETAFE (ANP) - Dani Carvajal, voormalig aanvoerder van Real Madrid, vervolgt zijn voetbalcarrière bij Getafe. De club uit Spanje meldt op zijn website dat de 34-jarige verdediger heeft getekend tot het einde van dit seizoen.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong blijft directeur topvoetbal van de KNVB. De oud-voetballer heeft zijn verbintenis met vier jaar verlengd. Zijn nieuwe contract gaat op 1 januari, zo meldt de KNVB.
1 dag geleden