Hoever verkast van Liverpool naar Wolverhampton Wanderers
LIVERPOOL (ANP) - De Nederlandse verdediger Ki-Jana Hoever verhuist van Liverpool naar Wolverhampton Wanderers. De 18 jaar oude jeugdinternational heeft voor vijf jaar getekend bij de Premier League-club uit Wolverhampton.
"Ki is een jonge speler met een groot potentieel om een topspeler te worden. Hij kan als centrale verdediger en als rechtsback spelen. Hij speelde tegen de Wolves in de FA Cup-wedstrijd in 2019 toen hij nog maar 16 jaar oud was en heeft veel indruk op ons gemaakt", aldus Jeff Shi, voorzitter van de Wolves.
"Ki is een talent dat we hebben gekocht voor de toekomst, maar hij kan het eerste team ook meteen een frisse impuls en flinke kwaliteitsinjectie geven."
In september 2018 verhuisde Hoever van Ajax naar Liverpool, waar hij in januari van vorig jaar in het eerste elftal debuteerde.
Wolverhampton Wanderers, vorig jaar kwartfinalist in de Europa League, is het seizoen begonnen met een 2-0-overwinning in de uitwedstrijd tegen Sheffield United.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.
13 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."
2 uur geledenBELO HORIZONTE (ANP) - Memphis Depay kan voorlopig niet in actie komen voor zijn club Corinthians. De topscorer aller tijden van Oranje ontbrak in de nacht van zondag op maandag (Nederlandse tijd) bij de verloren wedstrijd van Corinthians tegen Cruzeiro (0-3) vanwege een knieblessure en heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd van het jaar al gespeeld.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.
19 uur geledenZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.
22 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.
23 uur geleden