Hoever debuteert bij Wolverhampton met nederlaag tegen West Ham
LONDEN (ANP) - Ki-Jana Hoever heeft zijn debuut in de Premier League bij Wolverhampton Wanderers niet kunnen bekronen met een zege. De 18-jarige verdediger die overkwam van Liverpool mocht invallen in het duel met West Ham United, maar zag zijn ploeg met 4-0 verliezen.
Toen coach Nuno Hoever in de 73e minuut in de ploeg bracht, stond Wolverhampton al met 3-0 achter door twee treffers van Jarrod Bowden en een eigen doelpunt van Raúl Jiménez. In blessuretijd maakt voormalig FC Utrecht-speler Sébastien Haller er nog 4-0 van.
Hoever werd in 2018 door Liverpool overgenomen van Ajax. De verdediger maakte in januari 2019 zijn debuut voor de ploeg van Jürgen Klopp in de FA Cup, maar kwam niet voor Liverpool in actie in de Premier League.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan de rest van dit voetbalseizoen niet meer beschikken over Jamal Amofa. De aanvoerder viel zondag in de door de Friezen met 1-0 gewonnen uitwedstrijd tegen PEC Zwolle een kwartier voor tijd uit met een achillespeesblessure.
36 minuten geledenISTANBUL (ANP) - FC Barcelona is zonder Frenkie de Jong naar Istanbul vertrokken voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Galatasaray in de Champions League. De 29-jarige Nederlandse middenvelder heeft na een blessure de groepstraining bij de Spaanse koploper hervat, maar is nog niet fit genoeg voor een plaats in de wedstrijdselectie.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Manchester City-trainer Enzo Maresca is tevreden over de manier waarop zijn spelers zich zondag op het veld hebben getoond. City won op bezoek bij Liverpool (0-3) de eerste wedstrijd sinds de club een kleine twee weken geleden schuldig werd bevonden aan ernstige overtredingen van de financiële regels.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft ook de zesde competitiewedstrijd van dit seizoen in de Premier League gewonnen. De koploper nam in de topper tegen Liverpool na rust afstand: 0-3.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Groningen is in de Eredivisie naar de zesde plaats gestegen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 5-1 te sterk voor Excelsior. FC Groningen heeft na zes speelronden 14 punten en ontvangt volgende week zondag nummer 5 Ajax, dat op 15 punten staat.
20 uur geledenROME (ANP) - Lazio is na zes speelronden de gedeelde koploper in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won voor eigen publiek met 3-1 van Monza en profiteerde daarmee van het puntenverlies van stadgenoot AS Roma, eerder op zondag bij Como (0-0).
22 uur geledenZWOLLE (ANP) - Nicolas Binder heeft SC Cambuur aan een belangrijke uitzege op PEC Zwolle geholpen. De invaller uit Oostenrijk schoot de bal in de 83e minuut na een geslaagde actie hoog in het doel (0-1).
23 uur geleden