Hoever debuteert bij Wolverhampton met nederlaag tegen West Ham
LONDEN (ANP) - Ki-Jana Hoever heeft zijn debuut in de Premier League bij Wolverhampton Wanderers niet kunnen bekronen met een zege. De 18-jarige verdediger die overkwam van Liverpool mocht invallen in het duel met West Ham United, maar zag zijn ploeg met 4-0 verliezen.
Toen coach Nuno Hoever in de 73e minuut in de ploeg bracht, stond Wolverhampton al met 3-0 achter door twee treffers van Jarrod Bowden en een eigen doelpunt van Raúl Jiménez. In blessuretijd maakt voormalig FC Utrecht-speler Sébastien Haller er nog 4-0 van.
Hoever werd in 2018 door Liverpool overgenomen van Ajax. De verdediger maakte in januari 2019 zijn debuut voor de ploeg van Jürgen Klopp in de FA Cup, maar kwam niet voor Liverpool in actie in de Premier League.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Peer Koopmeiners heeft zijn contract bij AZ met een seizoen verlengd. De 26-jarige middenvelder is nu tot medio 2029 aan de club uit Alkmaar verbonden, meldt AZ op X.
53 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Ronald Araújo speelt dit seizoen voor Liverpool. De Engelse club huurt de centrale verdediger uit Uruguay van FC Barcelona, de club met wie hij drie landstitels veroverde.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Doelman Kilian Nikiema heeft zijn contract bij ADO Den Haag verlengd. Hij is nu tot medio 2030 aan de naar de Eredivisie gepromoveerde club verbonden. Zijn oude verbintenis liep volgend jaar af.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Alireza Jahanbakhsh speelt dit seizoen voor Excelsior in de Eredivisie. De rechtsbuiten was transfervrij na zijn vertrek bij de Belgische club Dender. Hij kwam met Iran uit op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - Sherel Floranus is akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal na zijn rode kaart in het verloren thuisduel van zondag met Ajax (0-2). De linksback is drie duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
6 uur geledenLOMMEL (ANP) - Mattijs Manders heeft na twee jaar afscheid genomen van Lommel. Onder leiding van de Nederlandse directeur promoveerde de voetbalclub afgelopen seizoen naar het hoogste niveau in België.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC-verdediger Bram Nuytinck is fit genoeg om dinsdag in Nijmegen tegen Olympiakos in actie te kunnen komen. NEC-trainer Dick Schreuder heeft een dag voor de return in de derde voorronde van de Champions League bekendgemaakt dat Nuytinck bij de selectie zit. De heenwedstrijd in Griekenland eindigde vorige week in een 0-0 gelijkspel.
9 uur geleden