Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoekstra debuteert bij voetbalvrouwen Oranje

Hoekstra debuteert bij voetbalvrouwen Oranje

ZEIST (ANP) - Ajax-speelster Tiny Hoekstra is voor het eerst opgenomen in de selectie van de Nederlandse voetbalvrouwen. Bondscoach Andries Jonker heeft haar geselecteerd voor de twee wedstrijden tegen Oostenrijk op Malta, die op vrijdag 17 en dinsdag 21 februari worden gespeeld. Jonker heeft 26 speelsters uitgenodigd. Jill Roord ontbreekt. Zij is herstellende van een blessure.

Jonker: "De voorbereiding op het WK van aankomende zomer gaat nu echt beginnen. Oostenrijk is een serieuze tegenstander die langzaam maar zeker de aansluiting met de Europese top vindt en twee keer winnen van Oostenrijk is dan ook een mooi doel. Hoekstra debuteert in de selectie. Zij is de afgelopen periode belangrijk geweest voor Ajax, is betrokken geweest bij veel doelpunten en dan verdien je een uitnodiging."

Oostenrijk staat negentiende op de FIFA wereldranglijst en behaalde het afgelopen EK de kwartfinale, waarin met 2-0 werd verloren van finalist Duitsland.

Meer uit Voetbal

Feyenoord begint met Read en Steijn tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.

1 uur geleden
PSV verwacht deze maand duidelijkheid over toekomst trainer Bosz

HILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.

1 uur geleden
PSV overweegt spits aan te trekken na blessure Pepi

HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.

2 uur geleden
FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

14 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

15 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

15 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

15 uur geleden