Hoedt staat voor terugkeer bij Lazio
ROME (ANP) - Wesley Hoedt staat voor een terugkeer bij de Italiaanse voetbalclub Lazio. De 26-jarige verdediger ligt nog twee jaar vast bij Southampton, maar heeft bij de Engelse club uit de Premier League geen toekomst. Lazio zit krap in de verdedigers en ziet in Hoedt een geschikte aanvulling op de selectie van trainer Simone Inzaghi.
"Wesley kent de club en onze manier van werken", zei Inzaghi vrijdag. "Hij heeft lang niet gespeeld, maar met hem erbij kunnen we meer rouleren."
Hoedt speelde tussen 2015 en 2017 bij Lazio, nadat hij daarvoor was doorgebroken bij AZ. In Italiaanse dienst wist de Noord-Hollander zelfs Oranje te halen. De zesvoudig international speelde de afgelopen jaren op huurbasis voor de Spaanse club Celta de Vigo en Antwerp in België.
Lazio eindigde afgelopen seizoen als vierde in de Serie A en gaat daardoor de Champions League in. De ploeg van Inzaghi begint zaterdag aan het nieuwe seizoen met een uitwedstrijd tegen Cagliari.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een uur spelen stilgelegd, nadat er vuurwerk op het veld werd gegooid. FC Utrecht stond op dat moment op een achterstand van 3-0 in de Galgenwaard.
6 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen PSV. De 18-jarige middenvelder krijgt nog de voorkeur boven aanwinst Sofyan Amrabat, die op 19 juli zijn laatste wedstrijd speelde toen Marokko werd uitgeschakeld door Frankrijk op het WK.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft zich in de Eredivisie hersteld van het puntenverlies tegen ADO Den Haag (2-2) van zondag. De Rotterdammers waren in Nijmegen met 3-1 te sterk voor NEC. Na een tegenvallende eerste helft vielen alle doelpunten in De Goffert na rust.
1 uur geledenBILBAO (ANP) - Athletic Club heeft zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie thuis in een uitverkocht San Mamés met 3-0 gewonnen van Atlético Madrid. De doelpunten voor de Basken werden in Bilbao allemaal na rust gemaakt door Nico Williams, Robert Navarro en Oihan Sancet.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City is ook na drie speelronden in de Premier League nog zonder puntenverlies. Trainer Enzo Maresca zag zijn elftal in eigen stadion moeizaam winnen van Coventry City. Het werd 1-0.
1 uur geledenKATOWICE (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft bij het WK voetbal voor vrouwen onder 20 in het Poolse Katowice niets losgelaten over zijn functioneren. "Niet vandaag, niet hier", zei Infantino, die bij de openingswedstrijd van het FIFA-toernooi aanwezig was.
1 uur geledenBREMEN (ANP) - Youri Regeer heeft zaterdag succesvol gedebuteerd voor Werder Bremen. De 23-jarige middenvelder, die wordt gehuurd van Ajax, won met zijn nieuwe werkgever met 3-1 van RB Leipzig.
1 uur geleden