Hoedt staat voor terugkeer bij Lazio
ROME (ANP) - Wesley Hoedt staat voor een terugkeer bij de Italiaanse voetbalclub Lazio. De 26-jarige verdediger ligt nog twee jaar vast bij Southampton, maar heeft bij de Engelse club uit de Premier League geen toekomst. Lazio zit krap in de verdedigers en ziet in Hoedt een geschikte aanvulling op de selectie van trainer Simone Inzaghi.
"Wesley kent de club en onze manier van werken", zei Inzaghi vrijdag. "Hij heeft lang niet gespeeld, maar met hem erbij kunnen we meer rouleren."
Hoedt speelde tussen 2015 en 2017 bij Lazio, nadat hij daarvoor was doorgebroken bij AZ. In Italiaanse dienst wist de Noord-Hollander zelfs Oranje te halen. De zesvoudig international speelde de afgelopen jaren op huurbasis voor de Spaanse club Celta de Vigo en Antwerp in België.
Lazio eindigde afgelopen seizoen als vierde in de Serie A en gaat daardoor de Champions League in. De ploeg van Inzaghi begint zaterdag aan het nieuwe seizoen met een uitwedstrijd tegen Cagliari.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.
48 minuten geledenMALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz overwoog in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in de Champions League (1-2) niet om Filip Kostić vroegtijdig naar de kant te halen. De linksback had geen grip op de snelle rechtsbuiten Carlos Forbs, die vanuit de omschakeling drie grote kansen creëerde en het winnende doelpunt maakte.
8 uur geledenPRAAG/DORTMUND (ANP) - Arsenal heeft de derde zege geboekt in de leaguefase van de Champions League. De Engelse kampioen was met 2-1 te sterk bij Slavia Praag. Arsenal staat derde met 10 punten uit vier wedstrijden.
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - Dirk Kuijt heeft woensdag in Istanbul zijn laatste wedstrijd als coach van Fenerbahçe met 3-2 gewonnen van Liverpool FC. De 46-jarige oud-voetballer was interim-coach nadat İsmail Kartal vertrok als hoofdtrainer. Fener heeft inmiddels Emre Belözoğlu aangesteld als nieuwe hoofdtrainer.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Ricardo Pepi begint ook in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in het hoofdtoernooi van de Champions League op de reservebank. De Amerikaanse spits keerde onlangs terug van een blessure en viel zaterdag in het competitieduel met Willem II (7-0-winst) in. PSV-trainer Peter Bosz houdt tegen Brugge echter vast aan het koppel Sven Mijnans als aanvallende middenvelder en Guus Til als spits. Beide spelers mogen onderling van die twee posities wisselen tijdens het duel.
12 uur geleden