Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hoedt staat voor terugkeer bij Lazio

Hoedt staat voor terugkeer bij Lazio

ROME (ANP) - Wesley Hoedt staat voor een terugkeer bij de Italiaanse voetbalclub Lazio. De 26-jarige verdediger ligt nog twee jaar vast bij Southampton, maar heeft bij de Engelse club uit de Premier League geen toekomst. Lazio zit krap in de verdedigers en ziet in Hoedt een geschikte aanvulling op de selectie van trainer Simone Inzaghi.

"Wesley kent de club en onze manier van werken", zei Inzaghi vrijdag. "Hij heeft lang niet gespeeld, maar met hem erbij kunnen we meer rouleren."

Hoedt speelde tussen 2015 en 2017 bij Lazio, nadat hij daarvoor was doorgebroken bij AZ. In Italiaanse dienst wist de Noord-Hollander zelfs Oranje te halen. De zesvoudig international speelde de afgelopen jaren op huurbasis voor de Spaanse club Celta de Vigo en Antwerp in België.

Lazio eindigde afgelopen seizoen als vierde in de Serie A en gaat daardoor de Champions League in. De ploeg van Inzaghi begint zaterdag aan het nieuwe seizoen met een uitwedstrijd tegen Cagliari.

Meer uit Voetbal

AC Milan huurt spits Füllkrug van West Ham United

MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.

2 uur geleden
PSV gaat met revaliderende Pléa en Olij op trainingskamp

EINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.

2 uur geleden
Verdediger Botman staat voor rentree bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."

5 uur geleden
Guardiola ziet Manchester City veel kansen missen in Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."

7 uur geleden
Dick Advocaat: 'Na het WK stop ik als trainer'

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.

11 uur geleden
Liverpool-coach Slot gefrustreerd over gebrek aan kansen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.

18 uur geleden
Liverpool kan thuis niet winnen van Leeds United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

19 uur geleden