Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hockeysters zonder speelsters Amsterdam en Den Bosch naar India

Hockeysters zonder speelsters Amsterdam en Den Bosch naar India

UTRECHT (ANP) - De Nederlandse hockeysters reizen volgende maand zonder de speelsters van Amsterdam en Den Bosch af naar India voor twee duels in de Pro League. De duels zijn door de internationale hockeyfederatie FIH voor 8 en 9 april vastgesteld, terwijl Amsterdam en Den Bosch een week later in het finaleweekend van de Euro Hockey League uitkomen.

Hockeybond KNHB heeft in verband met het drukke programma besloten om de internationals van de twee topclubs niet te laten afreizen naar India. Bij Den Bosch spelen onder anderen Frédérique Matla en Lidewij Welten, bij Amsterdam staat Maria Verschoor onder contract.

Ook bondscoach Jamilon Mülders is er niet bij in India, wegens privéomstandigheden. Hij wordt vervangen door assistent-trainer Joost Bitterling en Daan Sabel, normaal gesproken betrokken bij Jong Oranje.

De wedstrijden tegen India werden eerder uitgesteld wegens het coronavirus. Omdat begin april voor Jong Oranje het WK op het programma staat, kunnen ook veel talenten niet voor het grote Oranje uitkomen.

Meer uit Sport

Hockeyers openen Pro League met overwinning op Pakistan

SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.

2 uur geleden
Hockeysters beginnen Pro League met zege op Duitsland

SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn de Pro League begonnen met een zege op Duitsland. In Santiago del Estero in Argentinië won de ploeg van bondscoach Raoul Ehren met 2-0. Yibbi Jansen en Joosje Burg zorgden voor de doelpunten.

2 uur geleden
Bosz zag PSV niet onder druk uitkomen en noemt nederlaag terecht

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vond dat Atlético Madrid dinsdag in de Champions League een verdiende zege (2-3) boekte in Eindhoven. "Het begin was voor ons, daarna namen zij het heft in handen", zei Bosz.

8 uur geleden
Handbalsters treffen Noorwegen bij bereiken halve finale WK

DORTMUND (ANP) - De Noorse handbalsters hebben op het WK handbal in Duitsland en Nederland de halve finale bereikt. De Europese kampioen versloeg in Dortmund Montenegro in de kwartfinale met 32-23. Noorwegen treft in de halve finale Nederland, als de Nederlandse ploeg woensdag in de kwartfinale wint van Hongarije.

12 uur geleden
Vier jaar celstraf voor kickbokser Ben Saddik wegens ontvoering

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Kickbokser Jamal Ben Saddik is veroordeeld tot vier jaar celstraf voor ontvoering. De correctionele rechtbank van Antwerpen vond het bewezen dat hij een voortrekkersrol speelde in de ontvoering van een havenarbeider. Drie andere verdachten kregen celstraffen van dertig maanden tot vier jaar.

16 uur geleden
Red Bull bevestigt vertrek topadviseur Marko na ruim 20 jaar

MILTON KEYNES (ANP) - Topadviseur Helmut Marko vertrekt na ruim twintig jaar bij Red Bull Racing, bevestigt het Formule 1-team van Max Verstappen. De Oostenrijkse renstal won in de tijd van Marko (82) acht wereldtitels, vier met Sebastian Vettel en vier met Verstappen, en zes constructeurstitels.

19 uur geleden
Klamer beëindigt na lang nadenken triatlonloopbaan

BEUNINGEN (ANP) - Triatlete Rachel Klamer heeft haar loopbaan beëindigd. Dat meldt de viervoudig olympiër op haar Instagram-account. Na haar veertiende plaats op de triatlon van de Olympische Spelen van Parijs sloot ze niet uit in Los Angeles voor haar vijfde Spelen te gaan.

1 dag geleden