Hockeysters Den Bosch in EHL tegen Ierse club Pegasus
AMSTELVEEN (ANP) - De hockeysters van Den Bosch nemen het in de kwartfinales van de Euro Hockey League op tegen de Ierse club Pegasus. Den Bosch verdedigt van 14 tot en met 18 april in Amstelveen de titel op het meest prestigieuze clubtoernooi van Europa.
Amsterdam neemt het bij de laatste acht op tegen Club de Campo de Madrid uit Spanje, dit jaar nog finalist. Omdat Den Bosch en Amsterdam niet in dezelfde helft van het schema zitten, kunnen ze elkaar pas in de eindstrijd treffen. Dit jaar ontmoetten de twee Nederlandse topclubs elkaar al bij de laatste vier.
Bij de mannen werd titelhouder Bloemendaal gekoppeld aan de winnaar van de ontmoeting tussen het Spaanse Atlètic Terrassa en Dinamo Ak-Bars uit Rusland. Dit jaar versloeg Bloemendaal Atlètic Terrassa in de finale met 5-2. Kampong treft Uhlenhorst Mülheim uit Duitsland.
Meer uit Sport
MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers zijn definitief uitgeschakeld voor een plek in de hoofdronde van het Europees kampioenschap door de zege van gastland Zweden op Georgië. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson kan niet meer bij de eerste twee van de poule eindigen. Zweden en Kroatië plaatsten zich voor de tweede fase met elk 4 punten na twee overwinningen. Nederland heeft 0 punten.
6 uur geledenMALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap verloren. De mannen van bondscoach Staffan Olsson bogen in het Zweedse Malmö met 35-29 voor Kroatië. De nederlaag heeft grote gevolgen, want de ploeg is zo goed als zeker uitgeschakeld voor een plek in de tweede groepsfase.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.
10 uur geledenPAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.
13 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.
14 uur geledenMELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.
16 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Canadese tennisser Félix Auger-Aliassime is als eerste speler uit de mondiale top 10 uitgeschakeld op de Australian Open. De nummer 8 van de wereldranglijst moest in zijn partij tegen de Portugees Nuno Borges opgeven met kramp. De stand was 2-1 in sets in het voordeel van Borges (3-6 6-4 6-4 0-0).
17 uur geleden