Hockeysters Den Bosch in EHL tegen Ierse club Pegasus
AMSTELVEEN (ANP) - De hockeysters van Den Bosch nemen het in de kwartfinales van de Euro Hockey League op tegen de Ierse club Pegasus. Den Bosch verdedigt van 14 tot en met 18 april in Amstelveen de titel op het meest prestigieuze clubtoernooi van Europa.
Amsterdam neemt het bij de laatste acht op tegen Club de Campo de Madrid uit Spanje, dit jaar nog finalist. Omdat Den Bosch en Amsterdam niet in dezelfde helft van het schema zitten, kunnen ze elkaar pas in de eindstrijd treffen. Dit jaar ontmoetten de twee Nederlandse topclubs elkaar al bij de laatste vier.
Bij de mannen werd titelhouder Bloemendaal gekoppeld aan de winnaar van de ontmoeting tussen het Spaanse Atlètic Terrassa en Dinamo Ak-Bars uit Rusland. Dit jaar versloeg Bloemendaal Atlètic Terrassa in de finale met 5-2. Kampong treft Uhlenhorst Mülheim uit Duitsland.
Meer uit Sport
CATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
15 minuten geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
14 uur geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
18 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.
20 uur geledenARNHEM (ANP) - De Atletiekunie stelt dat organisaties van loopevenementen verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de door de bond opgestelde protocollen voor deelname, waaronder leeftijdsgrenzen. Dat zei de Atletiekunie in reactie op het overlijden van een 15-jarig meisje tijdens de halve marathon in Leiden op zondag.
1 dag geleden