Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hockeyster De Goede: er zaten nog wat schoonheidsfoutjes in

Hockeyster De Goede: er zaten nog wat schoonheidsfoutjes in

AMSTELVEEN (ANP) - Eva de Goede beweerde dat de hockeysters tijdens het EK nog een beetje zoekende waren. De aanvoerster van Oranje was trots dat ze er deze week ondanks een polsblessure bij was in Amstelveen, waar ze met haar ploeg in de finale Duitsland met 2-0 versloeg.

"We zijn nog heel erg op zoek, maar het is ook een uitdaging voor ons; we willen wel op ons best spelen, maar ook weer niet te vroeg pieken", zei De Goede, die met haar ploeg in voorbereiding is op de Olympische Spelen in Tokio, bij de NOS.

"We zijn volle bak gegaan en het is niet erg als sommige dingen niet lukken. Er zaten nog wat schoonheidsfoutjes in, maar daar kunnen we nog aan werken in aanloop naar de Spelen om daar gewoon een gouden plak te winnen."

De Goede leek het EK te gaan missen omdat ze begin april haar pols brak. Ze keerde echter snel terug. "Ik ben onwijs trots en dit had ik niet durven dromen", aldus De Goede. "Dit zijn kippenvelmomenten en spelen voor thuispubliek is het lekkerste wat er is. Dit gaan we tijdens de Spelen niet meemaken."

Meer uit Sport

De Boo grijpt op 1000 meter tweede olympische startbewijs

HEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo heeft op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen zijn tweede startbewijs voor de Olympische Spelen veroverd. De 21-jarige Groninger won de 1000 meter in 1.06,84. Hij bleef wereldkampioen Joep Wennemars en Kjeld Nuis voor.

9 uur geleden
Seizoen veldrijder Sweeck voorbij door val

LOENHOUT (ANP) - Voor de Belgische veldrijder Laurens Sweeck is door een val tijdens de Azencross van Loenhout het seizoen maandag voortijdig geƫindigd. De leider in het klassement om de wereldbeker heeft een schouderblessure opgelopen, meldt zijn ploeg Crelan-Corendon.

9 uur geleden
Rijpma-de Jong plaatst zich op 1500 meter voor Spelen van Milaan

HEERENVEEN (ANP) - Antoinette Rijpma-de Jong heeft zich gekwalificeerd voor de Olympische Spelen in Milaan. De 30-jarige Friezin van Reggeborgh won op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de 1500 meter in 1.53,02. Femke Kok werd verrassend tweede in 1.53,03. Marijke Groenewoud werd derde met 1.53,05.

10 uur geleden
Wereldkampioene Beune plaatst zich op 1500 meter niet voor Spelen

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Joy Beune is er niet in geslaagd zich te kwalificeren voor de 1500 meter op de Olympische Spelen van Milaan. De regerend wereldkampioene op die afstand eindigde op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen met 1.53,21 als vierde.

10 uur geleden
Van Belle en Wiebes veroveren nog een titel op NK baanwielrennen

APELDOORN (ANP) - Lisa van Belle en Lorena Wiebes hebben op de slotdag van de Nederlandse kampioenschappen baanwielrennen in Apeldoorn de titel veroverd op de koppelkoers. Voor Wiebes, die dit jaar op de weg 25 overwinningen boekte, was het haar vierde succes dit NK.

11 uur geleden
Van der Poel behoudt in Azencross ongeslagen status

LOENHOUT (ANP) - Mathieu van der Poel heeft ook in de Azencross van Loenhout zijn ongeslagen status als veldrijder deze winter behouden. De Nederlander van Alpecin-Deceuninck reed in de cross die meetelt voor de X2O-trofee vanaf de vierde van acht ronden alleen voorop, nadat zijn rivaal Wout van Aert te maken had gekregen met een lekke band.

12 uur geleden
Brand wint in Loenhout voor twaalfde keer op rij veldrit

LOENHOUT (ANP) - Lucinda Brand heeft maandag de Azencross gewonnen, een veldrit die meetelt voor de X2O-trofee in het Belgische Loenhout. Voor de 36-jarige Dordtse van Baloise Glowi Lions was het haar twaalfde zege op rij.

14 uur geleden