
Hockeyfederatie legt Pro League nog maand langer stil
LAUSANNE (ANP) - De Pro League bij het hockey komt nog langer stil te liggen. De internationale hockeyfederatie FIH besloot donderdag dat tot 17 mei niet wordt gespeeld in het landentoernooi, waar zowel de Nederlandse mannen als vrouwen aan meedoen.
Vorige week was nog besloten tot half april niet te spelen, maar de FIH zag zich door de nieuwe ontwikkelingen rond het coronavirus genoodzaakt die periode te verlengen.
De FIH had met de deelnemende landen al afgesproken dat de Pro League moet zijn afgerond voordat de Olympische Spelen in Tokio beginnen. Wedstrijden die voor die tijd niet gespeeld konden worden, worden ook niet meer ingehaald.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tallon Griekspoor heeft ook de samenwerking met zijn coach Dennis Sporrel beëindigd. De nummer 35 van de wereld en zijn trainer zijn "samen tot de conclusie gekomen dat het niet meer werkt", bevestigt Sporrel. "We hebben mooie maanden gehad en daar ben ik dankbaar voor."
59 minuten geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft de eerste partij na zijn dopingschorsing gewonnen. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in de tweede ronde van het masterstoernooi van Rome de Argentijn Mariano Navone in twee sets: 6-3 6-4. De 23-jarige Sinner treft in de derde ronde Jesper de Jong.
14 uur geledenTIRANA (ANP) - Joshua Tarling heeft de tweede etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 21-jarige Brit van Ineos Grenadiers was de beste in de individuele tijdrit over 13,7 kilometer met start en finish in Tirana, de hoofdstad van Albanië. Tarling bleef de Sloveen Primoz Roglic 1 seconde voor. De Australiër Jay Vine werd derde.
18 uur geledenROME (ANP) - Tennisster Iga Swiatek is vroegtijdig uitgeschakeld op het WTA-toernooi van Rome. De als tweede geplaatste Poolse verloor in de derde ronde van de Amerikaanse Danielle Collins: 6-1 7-5.
18 uur geledenLE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Marc Márquez (Ducati) heeft ook de sprintrace gewonnen in de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. De zesvoudig wereldkampioen won tot dusver alle zes sprintraces in dit seizoen.
18 uur geledenGUANGZHOU (ANP) - De atletes op de 4x100 meter estafette hebben op de World Relays in het Chinese Guangzhou de finale gehaald. Dat betekent dat het Nederlandse sprintkwartet zich heeft gekwalificeerd voor de WK atletiek in september in Tokio.
19 uur geledenROME (ANP) - Jesper de Jong heeft met een mooie overwinning op Alejandro Davidovich Fokina de derde ronde van het tennistoernooi van Rome bereikt. De 24-jarige Haarlemmer was veel te sterk voor de Spanjaard, de nummer 26 van de wereldranglijst. De Jong gunde zijn opponent slechts twee games: 6-0 6-2.
19 uur geleden