Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hockeyers zijn na 1-1 tegen Duitsland titel in Pro League kwijt

Hockeyers zijn na 1-1 tegen Duitsland titel in Pro League kwijt

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers kunnen de titel in de Pro League niet meer prolongeren. Een zege in de voorlaatste wedstrijd tegen Duitsland was nodig, maar de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee kwam in het Wagener Stadion van Amstelveen niet verder dan een 1-1-gelijkspel en verloor bovendien de shoot-outs. Koploper Australië kan niet meer worden bijgehaald.

Nederland begon goed tegen de Duitsers, maar kwam moeilijk tot scoren. In de 26e minuut was het eindelijk raak; Jip Janssen wist de bal uit een strafcorner in het doel te werken. In de tweede helft werd Duitsland sterker en gevaarlijker. Na 46 minuten viel de gelijkmaker, ook uit een strafcorner. Niklas Wellen was de maker.

Doelman Pirmin Blaak hield het Nederlands team met reddingen in de wedstrijd, maar de winst zat er niet meer in. Seve van Ass sloeg nog een strafcorner naast. Duitsland kreeg in de slotseconden nog een strafcorner, maar ook daar kwam geen doelpunt meer uit. In de shoot-outs wist alleen Jonas de Geus de Duitse doelman Jean-Paul Danneberg te passeren. Aan Duitse zijde was het drie keer raak.

Meer uit Sport

Schulting klaar voor haar olympische debuut op de langebaan

MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting is klaar om haar beste race ooit te rijden maandag op de 1000 meter in het Milano Speed Skating Stadium. De meervoudig olympisch kampioene shorttrack staat voor haar olympisch debuut op de langebaan. "Wat het dan waard is, gaan we zien", keek de 28-jarige schaatsster vooruit.

35 minuten geleden
Wielrenner Vingegaard stelt seizoensstart uit na val en ziekte

DEN BOSCH (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard zal later deze maand niet van start gaan in de UAE Tour. "Een recente val gevolgd door ziekte heeft een streep gezet door zijn geplande deelname", schrijft zijn ploeg Visma-Lease a Bike op sociale media.

1 uur geleden
Nederland zonder gearresteerde Schoop naar World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - Profhonkballer Jonathan Schoop behoort niet tot het Koninkrijksteam dat volgende maand in Miami uitkomt op de World Baseball Classic (WBC). Dat blijkt uit de selectie die vrijdagochtend door Major League Baseball bekend is gemaakt. De 34-jarige tweedehonkman zit sinds 29 januari vast op Curaçao na een huiszoeking in een onderzoek naar illegaal wapenbezit. Schoop moet vrijdag voor de rechter-commissaris verschijnen.

10 uur geleden
Waterpolosters voor de zevende keer Europees kampioen

FUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters zijn in het Portugese Funchal (Madeira) voor de zevende keer Europees kampioen geworden. De ploeg van bondscoach Evangelos Doudesis won in de finale van Hongarije. Na de reguliere vier periodes was de stand 10-10, maar Oranje nam de strafworpen beter. Lola Moolhuijzen wierp de beslissende penalty erin. De eindstand was 15-13.

15 uur geleden
Bijna driekwart Nederlandse olympiërs naar openingsceremonie

MILAAN (ANP) - Bijna driekwart van de Nederlandse deelnemers aan de Olympische Spelen bezoekt vrijdag de openingsceremonie. Dat meldt een woordvoerder van NOC*NSF.

18 uur geleden
Beune wil niet te veel bezig zijn met goud op 3000 meter

MILAAN (ANP) - Joy Beune heeft zaterdag op de 3000 meter bij de Spelen in Milaan haar enige kans op een individuele prijs. De regerend wereldkampioene op deze afstand wil zich twee dagen voor de wedstrijd niet te veel bezighouden met het eindresultaat. "Ik probeer me er niet te veel op te richten dat ik goud moet winnen", zegt ze. "Als mijn raceplan een andere medaille of zelfs geen oplevert, maar ik er alles aan heb gedaan, kan ik mezelf niks verwijten."

19 uur geleden
Chef de mission Verheijen niet bevreesd voor ICE-protest Milaan

MILAAN (ANP) - Carl Verheijen, chef de mission van de Nederlandse sportploeg bij de komende Olympische Spelen, is niet bevreesd voor het aangekondigde protest in Milaan tegen de immigratiedienst ICE. Voor vrijdag, wanneer de openingsceremonie in stadion San Siro is, staat een manifestatie tegen de omstreden Amerikaanse immigratiedienst ICE in de Italiaanse stad gepland.

19 uur geleden