Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hockeyers winnen van Spanje in oefeninterland

Hockeyers winnen van Spanje in oefeninterland

CADIZ (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben Spanje in een oefeninterland met 3-1 verslagen. Voor Oranje kwamen Jip Janssen (twee) en Thierry Brinkman in Cadiz tot scoren.

Voor Jeroen Delmee was het zijn derde wedstrijd als bondscoach van de Nederlandse ploeg. Hij volgde na de teleurstellende Olympische Spelen in Tokio Max Caldas op, die nu de Spaanse mannenploeg onder zijn hoede heeft. Oranje is onder leiding van Delmee nog ongeslagen.

Oranje zou aanvankelijk tot en met 23 januari in Spanje verblijven. Door de coronapandemie vliegt de Nederlandse ploeg echter woensdag alweer terug naar huis. De routiniers Seve van Ass, Jeroen Hertzberger, Robbert Kemperman en Sander de Wijn waren tijdens het trainingskamp in Spanje niet van de partij.

Meer uit Sport

KLM Open keert in 2027 terug naar Zandvoort

AMSTERDAM (ANP) - Het golftoernooi KLM Open keert in 2027 terug naar de Kennemer Golf & Country Club in Zandvoort. Dat meldt de organisatie in een persbericht. Dit jaar is het evenement van 4 tot en met 7 juni nog op The International bij Amsterdam, opnieuw met oud-voetballer Ruud Gullit als toernooidirecteur.

2 uur geleden
Klaver soepeltjes naar halve finale 400 meter op WK indoor

TORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun doorgedrongen tot de halve finales van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko-Pomorska Arena met gemak haar serie in een tijd van 51,48. De halve finales zijn vrijdagavond.

3 uur geleden
Zieke wielrenner Brennan (Visma-Lease a Bike) mist Milaan-Sanremo

MILAAN (ANP) - Matthew Brennan kan zaterdag niet meedoen aan Milaan-Sanremo, het eerste wielermonument van het jaar. De 20-jarige Britse wielrenner is ziek en wordt vervangen door Victor Campenaerts, meldt zijn ploeg Visma-Lease a Bike.

6 uur geleden
Sloveense basketballer Doncic blinkt uit met 60 punten bij Lakers

MIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Luka Doncic heeft in de NBA de Los Angeles Lakers langs Miami Heat geleid. De 27-jarige Sloveen maakte in de door zijn team met 134-126 gewonnen wedstrijd liefst 60 punten. Voor de LA Lakers was het de achtste overwinning op rij.

7 uur geleden
Tennisster Swiatek direct uitgeschakeld in Miami

MIAMI (ANP/RTR) - Iga Swiatek is bij het tennistoernooi van Miami direct uitgeschakeld. De als tweede geplaatste Poolse verloor in de tweede ronde in drie sets van haar landgenote Magda Linette: 6-1 5-7 3-6. Voor Swiatek, die in de eerste ronde niet in actie hoefde te komen, was het haar eerste nederlaag in de openingsronde van 74 WTA-toernooien.

7 uur geleden
Wielrenner Pedersen rijdt Milaan-Sanremo na snel herstel

MILAAN (ANP) - De Deense wielrenner Mads Pedersen gaat zaterdag van start in de Italiaanse voorjaarsklassieker Milaan-Sanremo. De renner van Lidl-Trek is eerder dan verwacht hersteld van botbreuken aan zijn pols en sleutelbeen. Dat meldt zijn ploeg op sociale media.

20 uur geleden
Judoka Steenhuis beëindigt carrière

NIEUWEGEIN (ANP) - Judoka Guusje Steenhuis (33) heeft besloten haar carrière te beëindigen. Dat hebben TeamNL Judo en Steenhuis via Instagram bekendgemaakt. "Het was fantastisch en het is goed zo", zegt de judoka in het bericht.

21 uur geleden