Hockeyers spelen gelijk tegen Duitsland en verliezen shoot-outs
UTRECHT (ANP) - De hockeyers van Oranje hebben in de Pro League gelijkgespeeld tegen Duitsland. Na de reguliere stand stond het 2-2, waarna de Duitsers beter waren in de shoot-outserie (4-5). Dat leverde de oosterburen een bonuspunt op.
Duitsland kwam op het complex van Kampong na een klein kwartier op voorsprong via Malte Hellwig. Kort na rust maakte Jip Janssen gelijk uit een strafcorner, maar Oranje wist niet door te drukken. Justus Weigand zette de Duitsers tien minuten opnieuw op voorsprong. Koen Bijen sleepte er met een doelpunt vlak voor tijd nog een gelijkspel uit.
Ondanks het gelijkspel en de verloren shoot-outserie heeft Nederland de titelkansen in de Pro League nog in eigen hand. Oranje staat na dertien duels op 27 punten en kan er nog 9 halen. Koploper Australië, dat alle wedstrijden al heeft gespeeld, staat op 34 punten.
Zaterdag pakten de hockeysters van Oranje de titel in de Pro League.
Meer uit Sport
VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.
5 uur geledenVERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.
6 uur geledenVERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.
6 uur geledenGÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF wil samen met schaatsbond KNSB de mislukte ploegenachtervolging van de Nederlandse mannen op de Olympische Spelen evalueren. Net als vier jaar geleden in Beijing bleef een medaille op dat teamonderdeel uit.
11 uur geleden