Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hockeybond wil Klein Nagelvoort als nieuwe voorzitter

Hockeybond wil Klein Nagelvoort als nieuwe voorzitter

NIEUWEGEIN (ANP) - Erik Klein Nagelvoort is de beoogde nieuwe voorzitter van de Nederlandse hockeybond KNHB. Het bestuur heeft de 56-jarige oud-bondsscheidsrechter voorgedragen als opvolger van Erik Cornelissen, die later dit jaar aftreedt.

Nagelvoort floot van 1988 tot 2006 hockeywedstrijden, ook op internationaal niveau. Daarnaast was hij bij de KNHB bondsgedelegeerde, beoordelaar, planner, lid van de commissie arbitrage en lid van de landelijke commissie bondsarbitrage. Klein Nagelvoort heeft ook bestuurservaring, van 2011 tot en met 2016 had hij als voorzitter de leiding over MHC De Reigers uit Hoofddorp.

Cornelissen is sinds 2014 voorzitter van de hockeybond. Het is de bedoeling dat Klein Nagelvoort hem tijdens de algemene vergadering in november opvolgt.

Meer uit Sport

NEC laat aanvaller Olden Larsen teruggaan naar Noorwegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft afscheid genomen van aanvaller Lars Olden Larsen. De 26-jarige Noor vertrekt per direct op huurbasis naar Tromsø IL in zijn geboorteland. De huurperiode loopt tot 1 januari. Er is een optie tot koop opgenomen in de overeenkomst.

22 minuten geleden
Tennisser De Jong één zege verwijderd van debuut op US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is één zege verwijderd van zijn debuut op het hoofdtoernooi van de US Open. De 25-jarige Haarlemmer won in de tweede ronde van het kwalificatietoernooi van de Fransman Harold Mayot: 7-6 (11) 6-7 (4) 6-3. De Jong moet winnen van de Amerikaan Mitchell Krueger om het hoofdtoernooi op Flushing Meadows te bereiken.

3 uur geleden
Griekspoor treft Mannarino op US Open, Van de Zandschulp Rune

NEW YORK (ANP) - Tallon Griekspoor neemt het in de eerste ronde van de US Open op tegen de Fransman Adrian Mannarino. Botic van de Zandschulp kent een lastige loting met de als elfde geplaatste Deen Holger Rune als eerste tegenstander.

15 uur geleden
Vingegaard verwacht in Vuelta strijd met Ayuso en Almeida

TURIJN (ANP) - Jonas Vingegaard verwacht dat hij in de strijd om de eindzege van de Vuelta moet afrekenen met de Portugees João Almeida en de Spanjaard Juan Ayuso van UAE Team Emirates. "Zij hebben een sterk team en twee rijders die ze kunnen uitspelen", zei de Deen van Visma - Lease a Bike tijdens een persmoment voor de wielerronde die zaterdag start in het Italiaanse Turijn.

18 uur geleden
Vijftien Nederlanders in Turijn aan start van de Ronde van Spanje

TURIJN (ANP) - Er staan dit jaar vijftien Nederlandse wielrenners aan de start van de Vuelta. De Ronde van Spanje begint op zaterdag in het Italiaanse Turijn en eindigt op 14 september in de Spaanse hoofdstad Madrid.

19 uur geleden
Coach denkt dat Sinner op tijd fit is voor US Open na ziekte

NEW YORK (ANP/RTR) - Coach Darren Cahill denkt dat tennisser Jannik Sinner op tijd fit is om zijn titel op de US Open te verdedigen. De 24-jarige nummer 1 van de wereld moest maandag door ziekte opgeven in de finale van het toernooi van Cincinnati. De Italiaan meldde zich vervolgens af voor het gemengd dubbel van het laatste grandslamtoernooi van het jaar, dat een dag later op het programma stond.

1 dag geleden
Van de Zandschulp naar kwartfinales tennistoernooi Winston-Salem

WINSTON-SALEM (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft voor de tweede keer de kwartfinales gehaald van het tennistoernooi van Winston-Salem. De 29-jarige Nederlander verloor tegen de Argentijnse oud-winnaar Sebastián Báez de eerste set nog kansloos, maar herstelde zich: 0-6 6-1 6-4.

1 dag geleden