Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

H&M gaat bestellingen in papieren verpakkingen versturen

H&M gaat bestellingen in papieren verpakkingen versturen

DEN HAAG (ANP) - H&M gaat bestellingen voortaan in papieren verpakkingen versturen. Zo wil de kledingketen de hoeveelheid plastic afval verminderen. Eerder werd de kleding nog in zakken van plastic verstuurd.

De meeste producten zijn nog wel verpakt in een plastic binnenzak, omdat dat veiliger en hygiënischer is. H&M laat weten dat het nog zoekt naar een duurzamer alternatief. Het Zweedse bedrijf heeft als doel om tegen 2025 alle verpakkingen herbruikbaar of recyclebaar te maken.

Eerder dit jaar begon H&M met het vermelden van de milieu-impact bij kledingstukken. Zo kan de consument inzicht krijgen in welke mate de kleding duurzaam is gemaakt. Op den duur krijgt elk product een score op basis van watergebruik, opwarming van de aarde, gebruik van fossiele brandstoffen en watervervuiling.

Meer uit Financieel

Wall Street sluit gemengd na vredesvoorstel Iran en reactie Trump

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met een gemengd beeld gesloten. Beleggers hielden onder meer de ontwikkelingen rond de oorlog in het Midden-Oosten in de gaten en hoopten op een akkoord om het conflict te beëindigen. De olieprijzen gingen verder omlaag.

3 uur geleden
WSJ: luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines bereidt sluiting voor

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines bereidt zich voor om de activiteiten te staken. Dat melden ingewijden aan The Wall Street Journal.

4 uur geleden
Europarlementariër vindt VS onbetrouwbaar na verhogen heffing

BRUSSEL (ANP/RTR) - De aankondiging van de Amerikaanse president Donald Trump vrijdag om de importheffing op auto's en vrachtwagens uit de Europese Unie te verhogen naar 25 procent, laat zien dat de Verenigde Staten een onbetrouwbare handelspartner zijn. Dat heeft de voorzitter van de handelscommissie van het Europees Parlement, Bernd Lange, gezegd.

6 uur geleden
Vleesverwerker Vion verkoopt nog een Duitse slachterij

BOXTEL (ANP) - Vleesverwerker Vion heeft opnieuw een slachterij in Duitsland verkocht als onderdeel van de reorganisatie, waarbij het zich wil focussen op de activiteiten in de Benelux. Vorige maand deed het bedrijf al twee andere slachterijen in Duitsland van de hand.

7 uur geleden
Trump kondigt hogere importheffing op auto's en trucks uit EU aan

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump gaat de importheffing op auto's en vrachtwagens uit de Europese Unie verhogen naar 25 procent. Dat schrijft hij op zijn socialemediaplatform Truth Social. Hij meldt erbij dat hij de verhoging volgende week zal doorvoeren voor auto's en vrachtwagens die de Verenigde Staten binnenkomen.

7 uur geleden
FNV dreigt met ov-staking in juni om onvrede over kabinetsplannen

AMSTERDAM (ANP) - De FNV is medio juni van plan te gaan staken in het openbaar vervoer. De grootste vakbond van Nederland is niet te spreken over de kabinetsplannen rond sociale zekerheid. Begin maart kondigde de vakbond al aan acties voor te bereiden.

8 uur geleden
Oprichter modeketen Superdry schuldig bevonden aan verkrachting

GLOUCESTER (ANP) - James Holder, de medeoprichter van modeketen Superdry, is vrijdag door de rechtbank in het Britse Gloucester schuldig bevonden aan verkrachting, meldt Sky News. Volgende week wordt zijn straf bepaald door de rechtbank in Bristol.

8 uur geleden