Higuita blijft Bernal voor in wielerronde van Colombia
ALTO DEL VERJÓN (ANP) - De Colombiaanse wielrenner Sergio Higuita heeft de derde editie van de Ronde van Colombia op zijn naam geschreven. De renner van EF Pro Cycling hield in de leiderstrui stand in de zesde en laatste etappe, een bergrit met aankomst op de Alto der Verjón op 3290 meter hoogte.
Higuita eindigde in de rit als tweede achter zijn ploeggenoot Daniel Martínez. Egan Bernal (Team Ineos), de winnaar van de Tour de France vorig jaar, kwam als derde boven op drie seconden.
Higuita was na de winst in de vierde etappe de leider in het klassement. Hij had in de eindstand acht seconden voorsprong op Martínez en 55 seconden op Bernal, die als vierde eindigde.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Oud-winnaar Félix Auger-Aliassime neemt in februari deel aan het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi in Rotterdam maandag bekend. De 25-jarige Canadees is de nummer 5 van de wereld.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Bondscoach Gerben de Knegt heeft zoals verwacht Mathieu van der Poel geselecteerd voor de wereldbekers veldrijden in Antwerpen en Koksijde van komend weekend. De regerend wereldkampioen maakte zondag zijn rentree in de cross met winst in Namen. Hij treft zaterdag voor het eerst dit seizoen zijn Belgische rivaal Wout van Aert.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Bondscoach Staffan Olsson van de Nederlandse handballers heeft voor het EK van volgende maand een selectie samengesteld met talenten en ervaren krachten. "De combinatie van spelers die hun sporen al hebben verdiend en jonge mannen die zich willen bewijzen, maakt dit een interessante selectie", zei de Zweed.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Noorse handbalsters zijn voor de vijfde keer wereldkampioen geworden. De Scandinavische ploeg won in een volgepakt Ahoy in Rotterdam de finale van Duitsland met 23-20. De wedstrijd ging gelijk op en was spannend tot de slotfase, toen Noorwegen dankzij twee treffers van Malin Aune drie doelpunten voorsprong nam. Henny Reistad was de Noorse troef in de tweede helft met vijf treffers.
23 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Sjinkie Knegt beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB in een persbericht. De 36-jarige Knegt heeft al langere tijd last van een bilblessure en plaatsing voor de komende Olympische Spelen in Milaan zit er daardoor niet in.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalsters Lois Abbingh en Estavana Polman hadden graag met een bronzen medaille afscheid genomen van het Nederlands team, maar een trots gevoel over het 'knokken en vechten tot het einde' van Oranje verdrong de teleurstelling.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - De handbalsters hebben het WK voor eigen publiek in Rotterdam niet kunnen afsluiten met de bronzen medaille. Het team van de Zweedse bondscoach Henrik Signell verloor in een spannende troostfinale na verlenging met 33-31 van Frankrijk. Het betekent dat routiniers Estavana Polman en Lois Abbingh afscheid nemen als internationals zonder medaille.
1 dag geleden