Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Higuaín op weg naar Inter Miami'

'Higuaín op weg naar Inter Miami'

TURIJN (ANP/DPA/AFP) - Gonzalo Higuaín keert Juventus definitief de rug toe en zoekt zijn voetbalheil in de Verenigde Staten. Volgens diverse Italiaanse media is de Argentijnse aanvaller al op weg naar Miami om te tekenen bij Inter Miami, de club van David Beckham.

De 32-jarige Higuaín verruilde in 2016 Napoli voor de club uit Turijn, maar na twee seizoenen werd hij al verhuurd aan AC Milan en later ook nog aan Chelsea. Afgelopen seizoen was hij weer actief voor de club uit Turijn en scoorde acht keer in 32 wedstrijden.

Andrea Pirlo, de nieuwe trainer van Juventus, liet onlangs weten dat hij Higuaín niet meer nodig heeft. "Hij is een geweldige speler en ik bewonder hem. Maar zijn tijd hier zit erop. Het is mooi geweest."

Meer uit Sport

Kok op OKT beste op eerste 500 meter met baanrecord

HEERENVEEN (ANP) - Femke Kok heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen de beste tijd gereden op de eerste 500 meter. De 25-jarige regerend wereldkampioene van Reggeborgh was met 36,87 ruim sneller dan Jutta Leerdam en Isabel Grevelt. Kok dook onder haar eigen baanrecord van 36,97.

1 uur geleden
Nys klopt Del Grosso in wereldbekerveldrit Dendermonde

DENDERMONDE (ANP) - De Belg Thibau Nys heeft de achtste cross uit de wereldbeker gewonnen. Op het snelle parcours in Dendermonde was Nys in de sprint sneller dan Nederlands kampioen Tibor Del Grosso. De Belg Laurens Sweeck, de leider in het wereldbekerklassement, werd derde.

1 uur geleden
Brand is ook in wereldbekercross Dendermonde iedereen te snel af

DENDERMONDE (ANP) - Lucinda Brand heeft ook de achtste veldrit om de wereldbeker gewonnen. De Dordtse van Baloise Glowi Lions had ook in Dendermonde weinig te vrezen van de concurrentie. Brand reed het grootste deel van de wedstrijd alleen voorop. Van de zeven voorgaande wereldbekercrossen dit seizoen had ze er zes gewonnen; één keer deed ze niet mee.

3 uur geleden
Veldrijder Nieuwenhuis eerder terug in koers dan verwacht

LOENHOUT (ANP/BELGA) - Veldrijder Joris Nieuwenhuis neemt maandag deel aan de Azencross in het Belgische Loenhout, een wedstrijd om de X2O-trofee. Hij kondigde zaterdag nog een pauze aan vanwege knieklachten. De Nederlander van Ridley Racing Team laat zondag de wereldbekercross van Dendermonde wel schieten.

5 uur geleden
Baanwielrenner Lavreysen wint op NK keirin voor zevende keer

APELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen heeft in Apeldoorn voor de zevende keer de nationale titel op het onderdeel keirin gewonnen. Dat meldt wielerbond KNWU. De vijfvoudig olympisch kampioen versloeg in de finale in Omnisport Daan Kool. Het brons ging naar Jeffrey Hoogland, die vorig jaar nog tweede werd.

20 uur geleden
Schaatser De Boo grijpt olympisch ticket op 500 meter

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Jenning de Boo heeft zich bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen verzekerd van een ticket voor de 500 meter op de Olympische Spelen. De 21-jarige regerend wereldkampioen van Reggeborgh zorgde met 33,96 seconden voor de beste tijd na twee omlopen.

22 uur geleden
Groenewoud blijft op het OKT op 3000 meter Beune en Conijn voor

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de 3000 meter op haar naam geschreven. De 26-jarige Friezin van Team AH Zaanlander was met 3.54,73 sneller dan Joy Beune en Merel Conijn. Beune werd met 3.56,80 tweede, Conijn derde met 3.57,36.

23 uur geleden