Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hiddink: Zuid-Korea moet vasthouden aan aanvallende speelstijl

Hiddink: Zuid-Korea moet vasthouden aan aanvallende speelstijl

SEOEL (ANP) - Zuid-Korea moet vasthouden aan de nieuwe en wat meer aanvallende manier van spelen. Dat vindt Guus Hiddink, die aanwezig was bij een conferentie van de Zuid-Koreaanse voetbalbond. Hiddink bereikte met de Aziaten in 2002 de halve finales van het in eigen land gehouden WK en is sindsdien een held in Zuid-Korea.

De Koreanen verloren donderdag in een oefenwedstrijd met maar liefst 5-1 van Brazilië, maar die ruime nederlaag moet de ploeg volgens Hiddink niet afschrikken. "Je moet vooral vasthouden aan je manier van spelen. Je moet aan je details werken", zei de 75-jarige Varsevelder, die momenteel bondscoach is van Curaçao. "Ik zou niet graag zien dat Zuid-Korea teruggaat naar oude tijden, spelend met vijf of soms zelfs zes verdedigers rond hun eigen strafschopgebied. Ik houd meer van de manier waarop ze nu spelen dan van de oude stijl."

Zuid-Korea doet in november in Qatar voor de tiende keer op rij mee aan het WK. Portugal, Ghana en Uruguay zijn in groep H de tegenstanders.

Meer uit Voetbal

Zerrouki wil na verhuur aan Twente niet meer terug naar Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.

38 minuten geleden
Veerman is klaar met Koeman: hij hoeft mij niet meer te bellen

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.

1 uur geleden
Feyenoorder Ueda volgt Steijn op als topscorer Eredivisie

ZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.

2 uur geleden
Hadj Moussa leidt Feyenoord in slotfase langs PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.

2 uur geleden
Sparta grijpt naast play-offs na nederlaag tegen Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.

2 uur geleden
FC Groningen met zege naar play-offs om Europees voetbal

ALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.

2 uur geleden
Telstar handhaaft zich in Eredivisie, FC Volendam naar play-offs

VOLENDAM (ANP) - Telstar heeft zich door een zege van 2-1 bij FC Volendam gehandhaafd in de Eredivisie. Volendam eindigde door de nederlaag als zestiende. De ploeg van coach Rick Kruys moet het nu in de play-offs om promotie/degradatie opnemen tegen Willem II.

2 uur geleden