Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hiddink: Zuid-Korea moet vasthouden aan aanvallende speelstijl

Hiddink: Zuid-Korea moet vasthouden aan aanvallende speelstijl

SEOEL (ANP) - Zuid-Korea moet vasthouden aan de nieuwe en wat meer aanvallende manier van spelen. Dat vindt Guus Hiddink, die aanwezig was bij een conferentie van de Zuid-Koreaanse voetbalbond. Hiddink bereikte met de Aziaten in 2002 de halve finales van het in eigen land gehouden WK en is sindsdien een held in Zuid-Korea.

De Koreanen verloren donderdag in een oefenwedstrijd met maar liefst 5-1 van Brazilië, maar die ruime nederlaag moet de ploeg volgens Hiddink niet afschrikken. "Je moet vooral vasthouden aan je manier van spelen. Je moet aan je details werken", zei de 75-jarige Varsevelder, die momenteel bondscoach is van Curaçao. "Ik zou niet graag zien dat Zuid-Korea teruggaat naar oude tijden, spelend met vijf of soms zelfs zes verdedigers rond hun eigen strafschopgebied. Ik houd meer van de manier waarop ze nu spelen dan van de oude stijl."

Zuid-Korea doet in november in Qatar voor de tiende keer op rij mee aan het WK. Portugal, Ghana en Uruguay zijn in groep H de tegenstanders.

Meer uit Voetbal

Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

1 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

1 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

2 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

4 uur geleden
Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

9 uur geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

21 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

21 uur geleden