Hiddink: Zuid-Korea moet vasthouden aan aanvallende speelstijl
SEOEL (ANP) - Zuid-Korea moet vasthouden aan de nieuwe en wat meer aanvallende manier van spelen. Dat vindt Guus Hiddink, die aanwezig was bij een conferentie van de Zuid-Koreaanse voetbalbond. Hiddink bereikte met de Aziaten in 2002 de halve finales van het in eigen land gehouden WK en is sindsdien een held in Zuid-Korea.
De Koreanen verloren donderdag in een oefenwedstrijd met maar liefst 5-1 van Brazilië, maar die ruime nederlaag moet de ploeg volgens Hiddink niet afschrikken. "Je moet vooral vasthouden aan je manier van spelen. Je moet aan je details werken", zei de 75-jarige Varsevelder, die momenteel bondscoach is van Curaçao. "Ik zou niet graag zien dat Zuid-Korea teruggaat naar oude tijden, spelend met vijf of soms zelfs zes verdedigers rond hun eigen strafschopgebied. Ik houd meer van de manier waarop ze nu spelen dan van de oude stijl."
Zuid-Korea doet in november in Qatar voor de tiende keer op rij mee aan het WK. Portugal, Ghana en Uruguay zijn in groep H de tegenstanders.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/DPA) - Manchester City heeft aanvaller Omar Marmoush per direct overgenomen van Eintracht Frankfurt. De 25-jarige Egyptenaar heeft bij de Engelse landskampioen een contract tot de zomer van 2029 getekend.
3 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City legt zich neer bij de nederlaag tegen Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach erkende na afloop dat de Engelse club een zware week wacht met de wedstrijd in de Premier League tegen Chelsea zaterdag en de allesbeslissende laatste groepswedstrijd in de Champions League tegen Club Brugge woensdag.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Real Madrid is de eerste voetbalclub die een omzet van meer dan een miljard euro in één seizoen heeft geboekt. De Spaanse club staat bovenaan de Money League, de jaarlijkse door accountantskantoor Deloitte gepubliceerde ranglijst van voetbalclubs, voor Manchester City en Paris Saint-Germain.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske wilde na een stuntzege op Bayern München (3-0) niet uitgebreid reageren op een dreigend ontslag bij Feyenoord. "Op dit moment ben ik de trainer van Feyenoord", zei de Deen die afgelopen zomer Arne Slot opvolgde in Rotterdam. "Ik heb nog niks anders gehoord en dat verwacht ik ook niet, maar het blijft voetbal. Ik ben dagelijks bezig met mijn werk en dat blijf ik doen."
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez wilde na de zege van Feyenoord op Bayern München (3-0) niet reageren op een mogelijk vertrek naar AC Milan. Volgens veel Italiaanse media wil de topclub de spits uit Mexico nog deze maand overnemen.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Met een grote glimlach en een bokaal voor beste speler van de wedstrijd onder zijn arm wandelde Justin Bijlow na een spectaculaire zege van Feyenoord op Bayern München (3-0) door de catacomben van De Kuip. "Dit is heerlijk", jubelde hij op zijn 27e verjaardag. "Het begon voor mij vanochtend met een cadeau van mijn dochter en mijn vriendin. En ik eindig zo. Dit is echt wel een topverjaardag. Beter kan niet hoor."
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Manchester City heeft zichzelf een slechte dienst bewezen in de Champions League. De formatie van Pep Guardiola verloor bij Paris Saint-Germain na een 0-2-voorsprong met 4-2. Alle doelpunten vielen na rust.
11 uur geleden