Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hiddink vindt dat voetballers Australië klaar zijn voor de strijd

Hiddink vindt dat voetballers Australië klaar zijn voor de strijd

BRISBANE (ANP) - Guus Hiddink vindt dat de voetballers van Australië er in aanloop naar de wereldtitelstrijd eind dit jaar in Qatar goed voorstaan. "Ze ogen fris en lijken klaar om het gevecht aan te gaan", zei de ervaren trainer, die bondscoach Graham Arnold in beginsel eenmalig assisteert bij het oefenduel met Nieuw-Zeeland.

Hiddink, oud-bondscoach van onder meer Australië, complimenteerde zijn 'opvolger' Arnold. "Hij heeft fantastisch werk geleverd door zich met Australië te plaatsen voor het WK. Ik heb er veel vertrouwen in. Australische voetballers hebben altijd een geweldige mentaliteit. Dat gaat ze ongetwijfeld nog ver brengen straks. Daarnaast verwacht ik aanvallend voetbal te zien. Dat hoort bij het land."

Volgens Arnold hebben de internationals van Australië veel respect voor Hiddink. "Ze zien zijn aanwezigheid niet als een leuke onderbreking, maar nemen alles wat hij zegt uiterst serieus. En, laten we eerlijk zijn, Guus kan mooie verhalen vertellen. Daarom is hij hier."

Hiddink leidde Australië als bondscoach naar het WK van 2006 in Duitsland. De 'Socceroos' deden daar voor het eerst in 32 jaar mee aan de mondiale eindronde en bereikten zelfs de achtste finales, waarin ze het moesten afleggen tegen de latere wereldkampioen Italië. Arnold, oud-speler van onder meer Roda JC en NAC Breda, was destijds assistent van Hiddink.

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

5 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

6 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

6 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

6 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

7 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

10 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

10 uur geleden