Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Het was 'nu of nooit' voor coach Amorim bij Manchester United

Het was 'nu of nooit' voor coach Amorim bij Manchester United

LISSABON (ANP/AFP) - Coach Rúben Amorim kreeg van Manchester United te horen dat het nu of nooit was, als hij coach van de Engelse topclub wilde worden. Dat vertelde de Portugese trainer na de zege van zijn ploeg Sporting vrijdagavond laat, nadat het nieuws over zijn aanstelling in Manchester eerder op de dag bekend was geworden.

"Het enige verzoek dat ik had was of het aan het einde van het seizoen kon, maar ik kreeg te horen dat het nu of nooit was", zei Amorim tegen de media. "Ik had drie dagen om te beslissen en dat heb ik gedaan. Als ik het aanbod nu zou afslaan, zou het er over zes maanden niet meer zijn. Ik wilde geen spijt hebben van die beslissing."

Manchester United benoemde de 39-jarige Portugees vrijdag tot nieuwe hoofdtrainer. Hij is de opvolger van Erik ten Hag die afgelopen maandag werd ontslagen na een reeks slechte resultaten.

Amorim blijft nog tot aan de interlandperiode aan als coach van Sporting, dat vrijdag met 5-1 won van Estrela Amadora met vier treffers van Viktor Gyökeres. Hij speelt dinsdag met de club in de Champions League thuis tegen Manchester City. Zijn laatste wedstrijd met Sporting is op 10 november tegen Sporting Braga. Tot die tijd leidt Ruud van Nistelrooij de selectie van de Engelse club.

Meer uit Voetbal

Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

1 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

1 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

1 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

4 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

5 uur geleden
Antwerp is aanvoerder Janssen na knieoperatie voorlopig kwijt

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.

5 uur geleden
FC Twente tot winterstop zonder geblesseerde Ünüvar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.

6 uur geleden