Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Het was 'nu of nooit' voor coach Amorim bij Manchester United

Het was 'nu of nooit' voor coach Amorim bij Manchester United

LISSABON (ANP/AFP) - Coach Rúben Amorim kreeg van Manchester United te horen dat het nu of nooit was, als hij coach van de Engelse topclub wilde worden. Dat vertelde de Portugese trainer na de zege van zijn ploeg Sporting vrijdagavond laat, nadat het nieuws over zijn aanstelling in Manchester eerder op de dag bekend was geworden.

"Het enige verzoek dat ik had was of het aan het einde van het seizoen kon, maar ik kreeg te horen dat het nu of nooit was", zei Amorim tegen de media. "Ik had drie dagen om te beslissen en dat heb ik gedaan. Als ik het aanbod nu zou afslaan, zou het er over zes maanden niet meer zijn. Ik wilde geen spijt hebben van die beslissing."

Manchester United benoemde de 39-jarige Portugees vrijdag tot nieuwe hoofdtrainer. Hij is de opvolger van Erik ten Hag die afgelopen maandag werd ontslagen na een reeks slechte resultaten.

Amorim blijft nog tot aan de interlandperiode aan als coach van Sporting, dat vrijdag met 5-1 won van Estrela Amadora met vier treffers van Viktor Gyökeres. Hij speelt dinsdag met de club in de Champions League thuis tegen Manchester City. Zijn laatste wedstrijd met Sporting is op 10 november tegen Sporting Braga. Tot die tijd leidt Ruud van Nistelrooij de selectie van de Engelse club.

Meer uit Voetbal

Galatasaray: Lang mist oefenduel van Oranje met Noorwegen

ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.

4 uur geleden
Oranjefans plannen eerbetoon aan Cruijff in oefenduel met Noren

ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.

5 uur geleden
Verdediger Botman succesvol geopereerd aan blessure in gezicht

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.

6 uur geleden
Bondscoach Koeman rekent niet op geblesseerde Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."

7 uur geleden
Sevilla neemt afscheid van trainer Almeyda

SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.

7 uur geleden
Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

9 uur geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

11 uur geleden