Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Het is 'Super Sunday' in de eredivise

Het is 'Super Sunday' in de eredivise

AMSTERDAM (ANP) - Het is 'Super Sunday'. Ajax en AZ, de nummers een en twee van de ranglijst, ontmoeten elkaar vanaf 20.00 uur in Amsterdam. Nummer drie Feyenoord begint om 14.30 uur aan een uitduel met nummer vier PSV.

Ajax verdedigt een voorsprong van 3 punten op AZ. Grote vraag is of Hakim Ziyech voldoende fit is om voor de thuisploeg te spelen. Ajax verloor de afgelopen maanden veel punten, mede door een overvolle ziekenboeg. AZ pakt van alle clubs in de eredivisie tot nu toe de meeste punten in uitwedstrijden. Het elftal van Arne Slot won al bij PSV (0-4) en Feyenoord (0-3).

PSV wil na drie gewonnen competitiewedstrijden op rij de ongeslagen reeks van Feyenoord beëindigen. De club uit Rotterdam verloor onder trainer Dick Advocaat nog niet in de eredivisie Tien duels werden gewonnen, twee eindigden er onbeslist. Feyenoord heeft een punt meer dan PSV en ook nog een inhaalwedstrijd tegen AZ te goed.

Meer uit Voetbal

Voetbalster Groenen mist duel Oranje met Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Na Wieke Kaptein mist ook Jackie Groenen het oefenduel van de Oranje-voetbalsters met Zuid-Korea. De voetbalster van Paris Saint-Germain is niet volledig fit, meldt de voetbalbond via X.

2 uur geleden
Ajax wint gestaakt duel met FC Groningen in lege ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft na vier nederlagen op rij weer eens een wedstrijd gewonnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg FC Groningen in een lege Johan Cruijff ArenA (2-0). Mika Godts en Aaron Bouwman hielpen hun ploeg naar de vijfde plaats van de Eredivisie.

3 uur geleden
Scheidsrechter Kamphuis stopt na bijna 22 jaar

ZEIST (ANP) - Jochem Kamphuis stopt als scheidsrechter in het betaalde voetbal. De KNVB meldt dat de 39-jarige geboren Groninger kiest voor "een nieuw hoofdstuk" buiten het voetbal. Kamphuis was bijna 22 jaar actief als scheidsrechter.

4 uur geleden
Ajax heeft eerste fans van vuurwerkactie geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste supporters geïdentificeerd die zondag betrokken waren bij de vuurwerkactie waardoor het thuisduel met FC Groningen werd gestaakt. Het gaat volgens de club niet alleen om fans die vuurwerk hebben aangestoken. Er zijn ook supporters herkend die een nooddeur in het stadion hebben geforceerd. Volgens algemeen directeur Menno Geelen konden daardoor supporters zonder kaartjes voor de wedstrijd met vuurwerk de Johan Cruijff ArenA binnenkomen.

4 uur geleden
Liverpool-coach Slot begrijpt boosheid gepasseerde Salah

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot begrijpt dat Mohamed Salah boos is dat hij werd gepasseerd voor het duel met West Ham United. "Het is een normale reactie van een speler die goed genoeg is om belangrijk te zijn voor onze ploeg", zei Slot een dag voor de thuiswedstrijd van woensdag tegen Sunderland.

7 uur geleden
Oud-voetballer Ibrahimovic een van de dragers olympische vlam

MILAAN (ANP) - De Zweedse oud-voetballer Zlatan Ibrahimovic is een van de dragers van de olympische fakkel waarmee op 6 februari bij het begin van de Winterspelen in het stadion San Siro in Milaan de vlam wordt ontstoken. Het organisatiecomité maakt in etappes de namen bekend van beroemdheden die de vlam zullen dragen.

9 uur geleden
Woordvoerster Witte Huis bevestigt dat Trump bij WK-loting is

WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.

23 uur geleden