Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Het beste was eraf bij Mollema na lange achtervolging in Giro

Het beste was eraf bij Mollema na lange achtervolging in Giro

ASCOLI PICENO (ANP) - Wielrenner Bauke Mollema was teleurgesteld dat zijn aanval in de zesde etappe van de Ronde van Italië niet tot succes had geleid. "Ik kwam best ver, maar de klassementsrenners pakten me terug met nog 2,5 kilometer te gaan. Gino Mäder was de sterkste op de slotklim", zei hij over de Zwitserse medevluchter die de etappezege pakte. De Nederlander van Trek-Segafredo kwam uiteindelijk op 2 minuten van Mäder binnen.

Mollema voelde zich al niet zo goed meer door de lange achtervolging op de kopgroep die hij samen met de Fransman Geoffrey Bouchard moest afleggen voordat ze bij de kopgroep kwamen. "Ik had al veel energie verbruikt om het gat te dichten. 30 tot 35 kilometer met z'n tweeën was natuurlijk niet ideaal. We kregen het gat niet dicht. Het werd weer 50 seconden en we stonden op het punt het op te geven."

Mollema en Bouchard probeerden het nog een keer om aan te sluiten bij de vier koplopers, onder wie twee renners van Bahrain Victorious, die hard doorreden. "Op een klein klimmetje en in de afdaling deden we een laatste poging om dichterbij te komen en toen we op zo'n 20 seconden zaten, besloten zij om het een beetje rustiger aan te doen. Maar mijn beste benen waren toen wel verdwenen."

Meer uit Sport

Coach Meuwly: zonder grootste concurrent is het goud voor Bol

TOKIO (ANP) - Coach Laurent Meuwly gaat ervan uit dat Femke Bol op de WK in Tokio de gouden medaille wint op de 400 meter horden. De afwezigheid van olympisch kampioene Sydney McLaughlin-Levrone sterkt hem in die verwachting. "Als je weet dat je grootste concurrent er niet bij is, dan is het werk gedaan", zei Meuwly in aanloop naar de finale op vrijdag.

21 minuten geleden
Tennisster Lamens bereikt kwartfinales in Seoul

SEOUL (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft donderdag de kwartfinales bereikt van het WTA-toernooi in Seoul. De speelster uit Berkel en Rodenrijs was op het hardcourt in de Zuid-Koreaanse hoofdstad in twee sets te sterk voor de Russische Diana Sjnaider: 6-4 6-4.

25 minuten geleden
Topsprinter Kerley wil record Bolt aanvallen op Enhanced Games

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse topsprinter Fred Kerley neemt deel aan de eerste Enhanced Games, sportwedstrijden waar doping en andere hulpmiddelen zijn toegestaan. De wereldkampioen op de 100 meter van 2022 wil het wereldrecord van Usain Bolt aanvallen, liet hij weten via de organisatie van het evenement, dat voor het eerst wordt gehouden in mei 2026 in Las Vegas.

5 uur geleden
Keniaan Polo nieuwe directeur tennisbond ATP

LONDEN (ANP/Belga) - De voormalige Keniaanse tennisspeler Eno Polo is de nieuwe algemeen directeur van de ATP, de overkoepelende organisatie in het mannentennis. De 58-jarige Polo volgt de Italiaan Massimo Calvelli op, die in juni aftrad.

12 uur geleden
Verstappen wil vorm van Monza meenemen naar GP van Azerbeidzjan

BAKOE (ANP) - Max Verstappen wil de goede vorm van de laatste race in het Italiaanse Monza meenemen naar de Grote Prijs van Azerbeidzjan. Op het stratencircuit in de hoofdstad Bakoe hoopt de viervoudige wereldkampioen die ook te laten zien en mee te strijden om de zege.

13 uur geleden
Laros mist op WK atletiek in Tokio medaille op 1500 meter

TOKIO (ANP) - Hardlooptalent Niels Laros heeft geen medaille kunnen bemachtigen op de wereldkampioenschappen atletiek in Tokio. De 20-jarige Oosterhouter ging als een van de favorieten van start op de 1500 meter, maar hij eindigde in de finale als vijfde in 3.34,52.

17 uur geleden
Bol raast naar finale 400 meter horden op WK in Tokio

TOKIO (ANP) - Femke Bol is hard op weg haar wereldtitel op de 400 meter horden te prolongeren. De Nederlandse topatlete plaatste zich op de WK atletiek in Tokio voor de finale door haar serie in de halve finales overtuigend te winnen. Bol klokte 52,31. De Amerikaanse Dalilah Muhammad, die Bol als haar grootste concurrente beschouwt, finishte achter haar als tweede in 53,14. De finale staat vrijdag om 14.27 uur op het programma in het grote atletiekstadion van Tokio.

19 uur geleden