Hervatting Italiaanse voetbalcompetitie verder vertraagd
ROME (ANP) - De hervatting van de Italiaanse voetbalcompetitie Serie A laat nog wel even op zich wachten nu de regering de strenge noodmaatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus heeft verlengd tot 3 mei.
Italiƫ had eerder tot 13 april een zogenoemde 'lockdown' afgekondigd. De maatregelen zijn met drie weken verlengd omdat het virus nog veel slachtoffers eist. Al 18.849 Italianen overleden aan het longvirus.
Sommige Italiaanse voetbalclubs speelden afgelopen week nog met het idee de training snel in kleine groepjes te hervatten. Dat is niet mogelijk nu de strenge maatregelen tot begin volgende maand van kracht blijven.
De Italiaanse voetbalcompetitie ligt tot onbepaalde tijd stil. Pas als het veilig is, wordt er weer gespeeld. Voetballers hebben minimaal drie weken van groepstraining nodig om echt fit te zijn.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
26 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
39 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.
2 uur geledenBERGAMO (ANP) - Sam Beukema heeft Napoli met een doelpunt niet aan een resultaat in het uitduel met Atalanta kunnen helpen. De bezoekers uit Napels gingen met 2-1 onderuit in Bergamo.
3 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Alexis Mac Allister heeft Liverpool aan een zwaarbevochten uitzege op Nottingham Forest geholpen. De Argentijn maakte in de 97e minuut het winnende doelpunt (0-1).
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het elftal van Ron Jans heeft al sinds 9 november niet meer in De Galgenwaard gewonnen. FC Utrecht staat op de achtste plaats van de Eredivisie. PEC Zwolle is de nummer 12.
3 uur geleden