Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hertha kan niet verrassen bij debuut Klinsmann

Hertha kan niet verrassen bij debuut Klinsmann

BERLIJN (ANP) - Jürgen Klinsmann heeft zijn debuut als trainer bij Hertha BSC niet kunnen opluisteren met een zege op Borussia Dortmund. In Berlijn won Dortmund, dat de hele tweede helft met een man minder speelde, met 2-1.

De eindstand was al bij rust bereikt. Jadon Sancho zette Dortmund na een kwartier op voorsprong en twee minuten later was het via Thorgan Hazard al 0-2. Vladimír Darida maakte de 1-2, maar verder dan dat kwam Hertha in de tweede helft niet tegen het tiental van Dortmund. Mats Hummels werd vlak voor rust weggestuurd met zijn tweede gele kaart.

Klinsmann werd woensdag benoemd als opvolger van Ante Covic. De 55-jarige Klinsmann was lange tijd uit de voetballerij. Zijn vorige baan was bondscoach van de Verenigde Staten (2011-2016). Daarvoor trainde hij korte tijd Bayern München.

Meer uit Voetbal

Liverpool vreest voor beenbreuk bij miljoenenaankoop Isak

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool vreest dat Alexander Isak in de gewonnen uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur (1-2) afgelopen zaterdag een beenbreuk heeft opgelopen. Dat melden The Athletic en Sky Sports. De Engelse club is nog in afwachting van de resultaten van een scan.

24 minuten geleden
Van de Sanden van het Mexicaanse Toluca transfervrij naar PSV

EINDHOVEN (ANP) - Shanice van de Sanden (33) gaat bij PSV voetballen. De aanvalster komt transfervrij over van het Mexicaanse Toluca en tekent een contract tot medio 2027. Van de Sanden sluit tijdens de voorbereiding op de tweede helft van het seizoen aan bij het elftal van Roeland ten Berge.

2 uur geleden
Depay haalt uit naar 'leugenachtig bestuur' Corinthians

RIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft na de bekerwinst in Brazilië met Corinthians hard uitgehaald naar het bestuur van de club. "Er zijn bestuursleden die onzin uitkramen in de media. Ze liegen ook over mij en over mijn salaris. Ze willen dat de supporters mij gaan haten, zodat ik vertrek", zei de topscorer van het Nederlands elftal na de zege op Vasco da Gama tegen Braziliaanse journalisten van O Globo.

2 uur geleden
Coach Guardiola: te zware spelers na kerstdiner doen niet mee

MANCHESTER (ANP) - Coach Pep Guardiola heeft zijn spelers gewaarschuwd de komende kerstdagen niet te zwaar te tafelen. Iedereen die bij terugkeer op de training te veel is aangekomen, speelt zaterdag niet tegen Nottingham Forest. "Ze mogen eten, maar ik wil ze in de gaten houden. Ik heb een fitte selectie nodig", zei de Spaanse trainer tegen Britse media.

3 uur geleden
Depay helpt Corinthians met treffer aan winst Braziliaanse beker

RIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft Corinthians aan de winst van de Braziliaanse beker geholpen. De aanvaller van Oranje maakte tegen Vasco da Gama in Estádio Maracanã in Rio de Janeiro in de tweede wedstrijd van de finale na ruim een uur het winnende doelpunt met een intikker: 1-2. Het thuisduel was eerder deze week in 0-0 geëindigd.

11 uur geleden
Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

17 uur geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

17 uur geleden