Hertha kan niet verrassen bij debuut Klinsmann
BERLIJN (ANP) - Jürgen Klinsmann heeft zijn debuut als trainer bij Hertha BSC niet kunnen opluisteren met een zege op Borussia Dortmund. In Berlijn won Dortmund, dat de hele tweede helft met een man minder speelde, met 2-1.
De eindstand was al bij rust bereikt. Jadon Sancho zette Dortmund na een kwartier op voorsprong en twee minuten later was het via Thorgan Hazard al 0-2. Vladimír Darida maakte de 1-2, maar verder dan dat kwam Hertha in de tweede helft niet tegen het tiental van Dortmund. Mats Hummels werd vlak voor rust weggestuurd met zijn tweede gele kaart.
Klinsmann werd woensdag benoemd als opvolger van Ante Covic. De 55-jarige Klinsmann was lange tijd uit de voetballerij. Zijn vorige baan was bondscoach van de Verenigde Staten (2011-2016). Daarvoor trainde hij korte tijd Bayern München.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - Aanvaller Erling Haaland noemt zijn heldenrol voor Noorwegen op het WK voetbal "onwerkelijk". De 25-jarige spits hielp zondagavond zijn land met twee doelpunten langs Brazilië (2-1) en staat inmiddels op zeven treffers voor het toernooi.
15 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse bondscoach Javier Aguirre stapt op. Dat heeft hij na de uitschakeling van het gastland op het WK voetbal bekendgemaakt. Mexico verloor in de achtste finales met 3-2 van Engeland. Oud-voetballer Rafael Márquez wordt zoals gepland de nieuwe bondscoach van Mexico.
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Engeland heeft in de nacht van zondag op maandag een einde gemaakt aan de Mexicaanse hoop op een wereldtitel. Het elftal van Thomas Tuchel versloeg het gastland in het Mexico City Stadium met 3-2. Jude Bellingham en Harry Kane scoorden voor de Engelsen, die vanaf de 54e minuut in de tweede helft met tien man speelden. Engeland speelt in de kwartfinales van het WK voetbal tegen Noorwegen.
4 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Neymar (34) heeft zijn interlandloopbaan na de uitschakeling van Brazilië op het WK van de Verenigde Staten, Canada en Mexico beëindigd. Dat heeft de 34-jarige voetballer bekendgemaakt. Neymar besloot zijn carrière met een 2-1-nederlaag in de achtste finales tegen Noorwegen.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - De wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tussen Mexico en Engeland is een uur uitgesteld. Dat heeft de FIFA besloten vanwege de weersomstandigheden in de hoofdstad van Mexico. Er zijn regen- en onweersbuien bij het Mexico City Stadium. De winnaar van het duel treft Noorwegen in de kwartfinales van het WK. De aftrap staat gepland om 03.00 uur (Nederlandse tijd).
7 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Ståle Solbakken won in het New York New Jersey Stadium in East Rutherford verrassend met 2-1 van Brazilië. Erling Haaland was met twee doelpunten de man van de wedstrijd. Noorwegen speelt zaterdag in Miami tegen de winnaar van de wedstrijd in de achtste finales tussen Mexico en Engeland.
8 uur geledenSEATTLE (ANP) - Bondscoach Mauricio Pochettino is ingenomen met de beslissing van de tuchtcommissie van de FIFA om de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun terug te draaien. De aanvaller is daardoor beschikbaar voor de wedstrijd tegen België in de nacht van maandag op dinsdag in de achtste finales van het WK. "Iedereen die van de sport houdt, staat achter deze beslissing. We zijn al genoeg gestraft met de rode kaart van Balogun tegen Bosnië en Herzegovina. Ik denk dat 99,99 procent van de mensen het geen rode kaart zou hebben gevonden", aldus de Argentijnse coach van de VS.
9 uur geleden