Hertha kan niet verrassen bij debuut Klinsmann
BERLIJN (ANP) - Jürgen Klinsmann heeft zijn debuut als trainer bij Hertha BSC niet kunnen opluisteren met een zege op Borussia Dortmund. In Berlijn won Dortmund, dat de hele tweede helft met een man minder speelde, met 2-1.
De eindstand was al bij rust bereikt. Jadon Sancho zette Dortmund na een kwartier op voorsprong en twee minuten later was het via Thorgan Hazard al 0-2. Vladimír Darida maakte de 1-2, maar verder dan dat kwam Hertha in de tweede helft niet tegen het tiental van Dortmund. Mats Hummels werd vlak voor rust weggestuurd met zijn tweede gele kaart.
Klinsmann werd woensdag benoemd als opvolger van Ante Covic. De 55-jarige Klinsmann was lange tijd uit de voetballerij. Zijn vorige baan was bondscoach van de Verenigde Staten (2011-2016). Daarvoor trainde hij korte tijd Bayern München.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
10 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
11 uur geleden