Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hertha BSC wint Berlijnse derby van tiental Union

Hertha BSC wint Berlijnse derby van tiental Union

BERLIJN (ANP) - Hertha BSC heeft in de Berlijnse stadsderby Union Berlin geklopt. In het Olympiastadion won de thuisploeg met 3-1. Voor Union dat zesde staat in de Bundeliga was het pas de tweede nederlaag dit seizoen.

De bezoekers kwamen vroeg op voorsprong via Taiwo Awoniyi. Drie minuten later raakte Union echter Robert Andrich kwijt. Die raakte met een hoog geheven been het hoofd van Lucas Tousart en kreeg rood.

Met tien man wist Union nog lang stand te houden. In de tweede helft trok Peter Pekarik de stand echter gelijk. Krzysztof Piatek schoot zijn ploeg op aangeven van invaller Javairô Dilrosun op 2-1. Drie minuten later werkte Julian Ryerson een voorzet van Dilrosun niet goed weg, waarop Piatek zijn tweede kon maken.

Sheraldo Becker kwam bij Union in de slotfase nog in de ploeg. Deyovaisio Zeefuik viel in blessuretijd nog in bij Hertha.

Meer uit Voetbal

Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

7 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

9 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

1 dag geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

1 dag geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

1 dag geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

1 dag geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

1 dag geleden