Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hertha BSC wint Berlijnse derby van tiental Union

Hertha BSC wint Berlijnse derby van tiental Union

BERLIJN (ANP) - Hertha BSC heeft in de Berlijnse stadsderby Union Berlin geklopt. In het Olympiastadion won de thuisploeg met 3-1. Voor Union dat zesde staat in de Bundeliga was het pas de tweede nederlaag dit seizoen.

De bezoekers kwamen vroeg op voorsprong via Taiwo Awoniyi. Drie minuten later raakte Union echter Robert Andrich kwijt. Die raakte met een hoog geheven been het hoofd van Lucas Tousart en kreeg rood.

Met tien man wist Union nog lang stand te houden. In de tweede helft trok Peter Pekarik de stand echter gelijk. Krzysztof Piatek schoot zijn ploeg op aangeven van invaller Javairô Dilrosun op 2-1. Drie minuten later werkte Julian Ryerson een voorzet van Dilrosun niet goed weg, waarop Piatek zijn tweede kon maken.

Sheraldo Becker kwam bij Union in de slotfase nog in de ploeg. Deyovaisio Zeefuik viel in blessuretijd nog in bij Hertha.

Meer uit Voetbal

IOC verdedigt nauwe band FIFA-baas Infantino met Trump

LAUSANNE (ANP/DPA) - Voorzitter Kirsty Coventry van het Internationaal Olympisch Comité ziet geen problemen in de nauwe band van FIFA-voorzitter Gianni Infantino en de Amerikaanse president Donald Trump. Infantino heeft Trump herhaaldelijk ontmoet in het Witte Huis en hem namens de wereldvoetbalbond een prijs voor de vrede gegeven. "Hij heeft over een paar maanden zijn WK in de Verenigde Staten. Ik zou me wel zorgen maken als er geen goede relatie zou zijn", aldus Coventry in een persconferentie.

23 minuten geleden
Feyenoord heeft spits Ueda terug voor duel met Sturm Graz

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan weer beschikken over spits Ayase Ueda. De Japanse spits zou volgens coach Robin van Persie donderdag in De Kuip in de Europa League tegen Sturm Graz in actie kunnen komen.

1 uur geleden
Hwang wil Feyenoord-fans gelukkig maken in 'moeilijke periode'

ROTTERDAM (ANP) - Hwang In-beom (29) wil de fans van Feyenoord weer gelukkig maken. "Het is nu het belangrijkste dat onze supporters blij zijn", zei de middenvelder van Feyenoord in aanloop naar de wedstrijd in de Europa League tegen Sturm Graz.

1 uur geleden
Van Persie praat ruzie met Timber uit en wenst hem succes

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie geeft toe dat hij na Feyenoord - Sparta "een woordenwisseling" met Quinten Timber heeft gehad. "Niet meer en niet minder", zegt de trainer van Feyenoord in aanloop naar de wedstrijd in de Europa League tegen Sturm Graz. "We hebben het uitgesproken als echte kerels en we gunnen elkaar het beste." Timber vertrekt naar Olympique Marseille.

1 uur geleden
Senegalese spelers krijgen bonus en stuk land na winst Afrika Cup

DAKAR (ANP/RTR) - De Senegalese president Bassirou Diomaye Faye beloont de voetballers van het nationale elftal met bonussen van omgerekend 115.000 euro per speler en stukken land van 1500 vierkante meter na de winst van de Afrika Cup. Ook de leden van de technische staf kunnen rekenen op een beloning, van ieder 76.000 euro en 1000 vierkante meter aan land. De premies zijn hoger dan bij de vorige Afrika Cup-winst in 2021.

1 uur geleden
Kwartfinale KNVB-beker tussen PSV en sc Heerenveen op 4 februari

EINDHOVEN (ANP) - PSV speelt op woensdagavond 4 februari in de kwartfinale van de KNVB-beker tegen sc Heerenveen. Het duel in Eindhoven begint om 21.00 uur. NEC en FC Volendam treffen elkaar die avond om 18.45 uur in Nijmegen.

2 uur geleden
FC Utrecht-middenvelder Jensen maanden eruit door knieblessure

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is Victor Jensen vermoedelijk de rest van het seizoen kwijt. De Deense middenvelder heeft een zware knieblessure opgelopen in de met 2-1 verloren uitwedstrijd tegen FC Volendam afgelopen zondag. De 25-jarige Jensen staat volgens een bericht op de website van de Eredivisieclub een langdurige revalidatie te wachten en is maanden uitgeschakeld.

2 uur geleden