Hertha BSC wil aanvaller Kalou deze winter laten gaan
BERLIJN (ANP) - De Duitse voetbalclub Hertha BSC gaat zonder Salomon Kalou op trainingskamp naar Florida. De Ivoriaanse aanvaller krijgt de ruimte om op zoek te gaan naar een nieuwe werkgever. Kalou kwam dit seizoen pas vijf keer in actie in de Bundesliga, voornamelijk als invaller.
De 34-jarige aanvaller, die sinds 2014 voor Hertha speelt, wil in de winterse transferperiode overstappen naar een andere club. Zijn contract loopt komende zomer af. Jürgen Klinsmann, sinds eind november de trainer van Hertha BSC, liet de oud-Feyenoorder alleen in zijn debuut tegen Borussia Dortmund (1-2) even invallen.
Hertha, de club van Karim Rekik, Javairô Dilrosun en Daishawn Redan, begon zondag in Berlijn al aan de voorbereiding op de tweede seizoenshelft. Klinsmann had de wintervakantie van zijn spelers met vier dagen ingekort, omdat hij wil zorgen dat ze topfit zijn bij de hervatting van het seizoen, op 19 januari tegen Bayern München. De nummer 12 van de Bundesliga vliegt donderdag naar Florida voor een trainingskamp.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
4 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
6 uur geleden