Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstellende De Bruyne in selectie Manchester City voor WK clubs

Herstellende De Bruyne in selectie Manchester City voor WK clubs

MANCHESTER (ANP) - Kevin De Bruyne is tamelijk verrassend opgenomen in de selectie van Manchester City voor het WK clubs in Saudi-Arabië. De Belgische middenvelder is sinds de eerste wedstrijd van dit seizoen in de Premier League uitgeschakeld met een hamstringblessure. De Bruyne is in augustus geopereerd en sindsdien bezig met zijn revalidatie.

Hij sprak onlangs de verwachting uit dat hij begin 2024 hoopt terug te keren, maar coach Pep Guardiola heeft hem op de lijst van 23 spelers gezet voor het WK voor clubs, dat op 12 december begint. Manchester City zal als kampioen van de Champions League in Europa pas instromen in de halve finales.

Als City het WK voor clubs wint, is het de vierde grote trofee van 2023. De Engelse club behaalde eerder de treble door de titel in de Premier League, de Champions League en de FA Cup te veroveren. "Het toernooi is heel belangrijk en prestigieus", zei Guardiola op de website van de FIFA. "Het is niet gemakkelijk om je te kwalificeren en zeker niet makkelijk om te winnen. We missen slechts één trofee om de cirkel rond te maken en alle titels te winnen. De stemming in het team is de beste die ik me kan herinneren sinds vele, vele jaren."

Meer uit Voetbal

FC Barcelona verkleint achterstand met zege bij Sevilla

SEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft optimaal geprofiteerd van het gelijkspel tussen Real Madrid en Atlético Madrid op zaterdag (1-1). De nummer drie van de ranglijst verkleinde de achterstand op de bovenste twee ploegen met een 4-1-zege bij Sevilla.

5 uur geleden
Napoli verspeelt punten tegen Udinese door treffer Ekkelenkamp

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Serie A. Na het gelijkspel bij AS Roma (1-1) bleef de koploper thuis ook steken op 1-1 tegen middenmoter Udinese. Jurgen Ekkelenkamp tekende voor de gelijkmaker van de bezoekers.

5 uur geleden
Hoofdrol Simons met doelpunt en assist bij overwinning RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Xavi Simons heeft RB Leipzig aan de eerste competitiezege in vijf wedstrijden geholpen. De Oranje-international tekende voor een doelpunt en een assist tijdens een 2-0-overwinning op FC Sankt Pauli.

8 uur geleden
Slot na verrassende uitschakeling FA Cup: Plymouth verdiende zege

PLYMOUTH (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot zocht na de verrassende uitschakeling in de vierde ronde van de FA Cup tegen Plymouth Argyle (1-0) niet naar excuses. "We hadden geen goede dag. Een resultaat als dit is dan de uitkomst", aldus de Nederlander, die tegen de hekkensluiter uit het Championship veel vaste krachten rust gaf.

8 uur geleden
Sc Heerenveen in blessuretijd naast tiental FC Twente

HEERENVEEN (ANP) - FC Twente is er opnieuw niet in geslaagd een competitiewedstrijd buiten eigen stadion te winnen. De Enschedeërs verspeelden bij sc Heerenveen in blessuretijd een voorsprong: 3-3. Twente speelde een groot deel van het duel met een man minder na een rode kaart in de 35e minuut voor verdediger Bas Kuipers.

8 uur geleden
AZ boekt tegen PEC Zwolle derde zege in ruim een week

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag met het nodige vertrouwen aantreden in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Europa League tegen Galatasaray. De formatie van trainer Maarten Martens boekte tegen PEC Zwolle zijn derde zege in acht dagen tijd: 2-0.

8 uur geleden
Coach Slot met Liverpool verrassend uitgeschakeld in FA Cup

PLYMOUTH (ANP) - Het Liverpool van trainer Arne Slot is verrassend uitgeschakeld in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper van de Premier League verloor met 1-0 bij Plymouth Argyle, de nummer laatst van het tweede niveau.

10 uur geleden