Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstellende De Bruyne in selectie Manchester City voor WK clubs

Herstellende De Bruyne in selectie Manchester City voor WK clubs

MANCHESTER (ANP) - Kevin De Bruyne is tamelijk verrassend opgenomen in de selectie van Manchester City voor het WK clubs in Saudi-Arabië. De Belgische middenvelder is sinds de eerste wedstrijd van dit seizoen in de Premier League uitgeschakeld met een hamstringblessure. De Bruyne is in augustus geopereerd en sindsdien bezig met zijn revalidatie.

Hij sprak onlangs de verwachting uit dat hij begin 2024 hoopt terug te keren, maar coach Pep Guardiola heeft hem op de lijst van 23 spelers gezet voor het WK voor clubs, dat op 12 december begint. Manchester City zal als kampioen van de Champions League in Europa pas instromen in de halve finales.

Als City het WK voor clubs wint, is het de vierde grote trofee van 2023. De Engelse club behaalde eerder de treble door de titel in de Premier League, de Champions League en de FA Cup te veroveren. "Het toernooi is heel belangrijk en prestigieus", zei Guardiola op de website van de FIFA. "Het is niet gemakkelijk om je te kwalificeren en zeker niet makkelijk om te winnen. We missen slechts één trofee om de cirkel rond te maken en alle titels te winnen. De stemming in het team is de beste die ik me kan herinneren sinds vele, vele jaren."

Meer uit Voetbal

Depay helpt Corinthians met treffer aan winst Braziliaanse beker

RIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft Corinthians aan de winst van de Braziliaanse beker geholpen. De aanvaller van Oranje maakte tegen Vasco da Gama in Estádio Maracanã in Rio de Janeiro in de tweede wedstrijd van de finale na ruim een uur het winnende doelpunt met een intikker: 1-2. Het thuisduel was eerder deze week in 0-0 geëindigd.

8 uur geleden
Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

13 uur geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

14 uur geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

14 uur geleden
Koploper FC Barcelona wint ook uitduel met nummer 4 Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.

14 uur geleden
Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

15 uur geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

15 uur geleden