Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Van Dijk verliest met Liverpool van Leicester City

Herstelde Van Dijk verliest met Liverpool van Leicester City

LEICESTER (ANP) - Virgil van Dijk heeft zijn rentree bij Liverpool niet met succes kunnen vieren. De aanvoerder van het Nederlands elftal, hersteld van corona, verloor met zijn ploeg de uitwedstrijd tegen Leicester City (1-0).

De ingevallen Ademola Lookman stond nog geen drie minuten in het veld toen hij in de 59e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd maakte. Daarvoor waren de beste kansen voor Liverpool geweest. Mohamed Salah mocht in de zestiende minuut zelfs een strafschop nemen. Doelman Kasper Schmeichel keerde zijn inzet en zag vervolgens hoe Salah de rebound op de lat kopte. Een slotoffensief leverde Liverpool ook geen treffer meer op.

Liverpool staat na de tweede competitienederlaag nog steeds tweede in de Premier League, met evenveel punten en een beter doelsaldo dan Chelsea. De achterstand op koploper Manchester City is inmiddels opgelopen tot zes punten.

Van Dijk speelde zijn 150e wedstrijd voor Liverpool. Hij miste de laatste drie duels na een positieve coronatest. Liverpool hervat de competitie op 2 januari met een uitwedstrijd tegen Chelsea. Vier dagen later wacht een uitduel met Arsenal in de League Cup.

Meer uit Voetbal

Van Persie: we zijn geblesseerde Targhalline wel even kwijt

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Oussama Targhalline. "We laten nog allerlei testen uitvoeren", zei hij na een nipte zege op Go Ahead Eagles. "Maar dit ziet er niet goed uit. We zijn hem wel even kwijt."

20 minuten geleden
Feyenoord boekt moeizame zege op tiental van Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.

1 uur geleden
Portugees Pereira vierde trainer van het seizoen bij Nottingham

NOTTINGHAM (ANP) - De Portugees Vitor Pereira is de nieuwe trainer van Nottingham Forest. De oud-trainer van Wolverhampton Wanderers is al de vierde coach van dit seizoen bij de nummer 17 van de Premier League. Donderdag werd Sean Dyche ontslagen.

2 uur geleden
Doelman Benda vervangt Wellenreuther bij Feyenoord tegen Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.

4 uur geleden
Makkelie en Gözübüyük fluiten Champions League-duels

ZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.

4 uur geleden
Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

16 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

16 uur geleden