Herstelde Van Dijk verliest met Liverpool van Leicester City
LEICESTER (ANP) - Virgil van Dijk heeft zijn rentree bij Liverpool niet met succes kunnen vieren. De aanvoerder van het Nederlands elftal, hersteld van corona, verloor met zijn ploeg de uitwedstrijd tegen Leicester City (1-0).
De ingevallen Ademola Lookman stond nog geen drie minuten in het veld toen hij in de 59e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd maakte. Daarvoor waren de beste kansen voor Liverpool geweest. Mohamed Salah mocht in de zestiende minuut zelfs een strafschop nemen. Doelman Kasper Schmeichel keerde zijn inzet en zag vervolgens hoe Salah de rebound op de lat kopte. Een slotoffensief leverde Liverpool ook geen treffer meer op.
Liverpool staat na de tweede competitienederlaag nog steeds tweede in de Premier League, met evenveel punten en een beter doelsaldo dan Chelsea. De achterstand op koploper Manchester City is inmiddels opgelopen tot zes punten.
Van Dijk speelde zijn 150e wedstrijd voor Liverpool. Hij miste de laatste drie duels na een positieve coronatest. Liverpool hervat de competitie op 2 januari met een uitwedstrijd tegen Chelsea. Vier dagen later wacht een uitduel met Arsenal in de League Cup.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
10 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
13 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
16 uur geleden